Güneşin Kızları Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları kıyafetleri

Güneşin Kızları kıyafetleri

Başrollerini Evrim Avrasya  ve Emre Kınay’ın paylaştığı Güneşin Kızları dizisi İzmir’den İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini anlatırken olan olaylar ve ilişkiler izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Güneşin Kızları dizisinde Emre Kınay başarılı ve yakışıklı iş adamı Haluk karekterini canlandırıyor. Haluk karanlık tarafını saklayan görünüşte yakışıklı, romantik ve başarılı biridir.karanlık tarafında ise çabuk öfkelenen bir adam yatmaktadır ama Güneş Haluk’un karanlık yüzünü fark edemeyecek ya da geç fark edecek. Güneş ise 3 çocuklu edebiyat öğretmenidir.Güneş’in kızları Nazlı ve Selin ikizlerdir ve Peri ise onlardan 2 yaş küçük bir kızdır.Güneşin Kızları dizisi konusu ile çok dikkat çekti ve sadece konusu ile değil dizi kıyafetleri ile de dikkat çekti.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında pek çok kıyafet beğenilip dikkat çekti. Özellikle Güneş’in şık pantolon bluz kombinleri beğenileri topladı. Bununla beraber Evrim Alasya /Güneş mor tanıtım elbisesi ise şık takılarla birlikte beğenileri topladı. Ayrıca Güneş mavi elbisesi ,takıları ve saati ileçöok şık ve zarif görünüyordu.Güneş kıyafet markaları sizler için galerimizde yer almaktadır.

Güneşin Kızları 1. bölüm ve tanıtım kıyafetleri arasında Sevilay (Funda İlhan) kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer aldı. Sevilay kırmızı elbise ile kombinlediği yeşil küpeleri ve at kuyruğu saç modeli ile doğum günü partisinde çok şıktı. Sevilay kırmızı elbise markası merak edenler için galerimizde.

Güneş’in Kızları dizisinde takılan takılar göz kamaştıran tasarımları ile birlikte kıyafetlerei tamamlıyorlar. Sizlerde Güneşin Kızları dizisinde takılan şık takıları yakından incelemek için galerimizi ziyaret etmelisiniz. Güneşin Kızları Güneş takıları, Sevilay takıları ve Rana takıları sizleri galerimizde bekliyorlar.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Rana /Meltem Gülenç kıyafetleri de dikkat çeken kombinleri ile birlikte dizinin beğenilen kıyafetleri arasında yer alıyor. Rana bordo dantel tanıtım elbisesi ile trend ve asil görünümü ile izleyenlerden tam not aldı. Rana doğum günü partisi için çok şık ve zarif pudra renk üzerine siyah detaylı elbise tercih etti. Rana kıyafet ve takı markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

Güneşin Kızları dizisinin genç oyuncularının kıyafetleri ise ayrıca dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Haluk’un oğlu Ali rolünü oynayan Tolga Sarıtaş kıyafetleri genç Beyler tarafından şimdiden yakın takip altına alındı. Nazlı asi ve spor tarzı ile pek çok genç hanımın dikkatini çekerken Selin v Tuğçe kıyafetleri havalı ve gösterişli giyinmeyi sevenlerin beğenisini kazandılar.

Güneşin Kızları kıyafetleri ve markaları her hafta yazılarımızda sizleri bekliyor olacaklar.  Sizlerde Güneşin Kızları kıyafetleri hakkında daha detaylı bilgi almak , markalarını öğrenmek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Güneşin Kızları Kıyafetleri ve Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.