Güneşin Kızları 8.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 8. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 8. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 8. bölüm tüm heyecanı ile Kanal D ekranlarında yer alıyor. Güneşin Kızları dizisinde olaylar ve sırlar dizide heyecanı arttırırken dizi kıyafetleri ise dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. her hafta birbirinden şık kıyafetler ile karşımızda yer alan Güneşin Kızları dizisi bu hafta da şık görünümleri sizlerle.

Güneşin Kızları 8. bölüm kıyafetleri arasında özellikle Güneş elbise  modelleri ve takıları çok beğenilirken Nazlı kıyafetleri de dikkat çekiyor.Nazlı çizgili tişörtleri ile beğenileri toplayacak. Selin kıyafetleri ise her zaman ki gibi şık görünürken Ali ile Didem’i gördüğü sahnede ise gerçek Selin gibi olamayan kareli gömleği ile dikkat çekiyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Haluk takım kombinleri bu hafta da çok şık görünüyor. Ama her hafta olduğu gibi bu hafta da Ali gömlek ve tişört modelleri çok beğenilecek.Diziye bu hafta giren Didem rolünü oynayan Fatmagül Fakı kıyafetleri ise dizi izleyicisinin dikkatinden kaçmayacak. Sizlerde Güneşin Kızları 8. bölüm kıyafetleri ve markaları ile buluşmak istiyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

Güneşin Kızları 6 Ağustos Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.