Güneşin Kızları 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları 7. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 7. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 7. bölümü ile hem heyecanlı hem romantik anları ile  bizlerle birlikte olacağız.Selin, Ali ve Nazlı birleşerek Savaş’ı hastaneden kaçıracaklar. Bu durumda Haluk nasıl davranacak?Evde neler olacak? Rana hem oğlunu koruyup hemde olayları yönlendirebilecek mi? Ali mazhar Alason’un “Ah Bu Ben ” şarkısını Selin için seslendirecek.Sizlerde Ali’nin söylediği şarkının sözleri için buraya tıklayınız. Güneşin Kızları pek çok heyecanlı sahne ve anla bizleri beklerken dizi kıyafetleri ve markaları sizleri yazımızda bekliyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri her hafta şık modelleri ile sizleri yazımızda bekliyor. genç hanımlar için Selin,Nazlı ,Peri ve Tuğçe kıyafetleri önemli olurken , genç hanımlar için Güneş kıyafetleri,Sevilay kıyafetleri,inci kıyafetleri ve Rana kıyafetleri çok beğeniliyor. Genç beyler için Ali kıyafetleri,Savaş kıyafetleri ,Emre kıyafetleri,orta yaş erkek kıyafetleri için ise Haluk kıyafetleri çok dikkat çekiyor.

Güneşin Kızları 7. bölüm Güneş kıyafetleri çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor. Özellikle Güneş mor kombini ile çok şık ve zarif görünüyor. Güneş mor bluz ve desenli beyaz mor bol pantolon modeli ile çok şık görünüyor.Ayrıca Güneş sarı kolsuz tulum modeli de çok beğenilecek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Güneşin Kızları 7. bölüm kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri çok dikkat çekiyor. Selin şort,tişört,mini etek ve elbiseleri ile en çok beğenilen genç dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Selin şort tulum,sarı bluz kombişni şık takılarla tamamlıyor. Selin ayakkabı modelleri ile de beğenileri topluyor.

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Nazlı kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Nazlı çizgili bluz ve kot pantolon kombini ile çok hoş görünüyor. Ayrıca Nazlı kareli kolsuz gömlek ve pantolon modeli de çok şık. Nazlı dışında kimseyle anlaşamayan Savaş kıyafetleri genelde siyah-gri tişört,pantolon modellerinden oluşuyor.

Güneşin Kızları Haluk kıyafetleri her hafta yaptığı ceket,pantolon ve gömleklerle çok beğeniliyor. Hem başarılı hem çekici bir iş adamını oynayan Haluk şık takımları ile çok şık görünüyor. Haluk Güneşin Kızları 7. bölümde açık renk ceketini,mavi gömlek,desenli mendil ile kombinliyor.

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri Rana kıyafetleri ve takıları ile çok beğeniliyor. Rana bluz,etek,pantolon ve elbiselerini şık takılarla kombinleyerek hem zarif  hem hoş görünüyor.Rana bu hafta beyaz desenli kalem eteğini siyah bluz ile tamamlıyor.Güneşin Kızları 7. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar sizleri galerimizde bekliyor.

Güneşin Kızları 30 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.