Güneşin Kızları 6.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 6. bölüm 23 temmuz kıyafetleri

Güneşin Kızları 6. bölüm 23 temmuz kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri Güneş kıyafetleri, Selin kıyafetleri,Rana kıyafetleri,Tuğçe kıyafetleri,Nazlı kıyafetleri,Ali kıyafetleri ve Emre kıyafetleri ile her hafta yazılarımızda sizlerle buluşuyor.Güneşin Kızları şık kombinleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

Güneşin Kızları 6. bölüm kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri çok beğeniliyor. Selin çiçekli mini elbise /şort tulum modeli çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alırken Selin beyaz mini etek ve turuncu kısa bluz kombini ile çok  hoş görünüyor.

Güneşin Kızları 6. bölüm Rana kıyafetleri ise şık ve elegan görünüyor. Özellikle siyah elbisesi ile Rana çok şık görünüyor. Ayrıca Rana siyah kol ağızları beyaz olan bluzu ve pantolonu ile çok hoş bir görünüm sergiliyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Güneş kıyafetleri de çok şık , Güneş beyaz elbise ve beyaz küpe çok şık ve hoş görünüyor. Güneş kıyafetleri ve kombinleri her hafta izleyenlerden tam nıt alıyor.

Güneşin Kızları İnci kıyafetleri, Ali kıyafetleri,Nazlı kıyafetleri, Haluk kıyafetleri ve Tuğçe kıyafetleri galerimizde sizlerle buluşmaya devam ediyor.Güneşin Kızları 5. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler için detayları ile birlikte galerimizde sizlerle buluşuyor.

Güneşin Kızları 23 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir