Güneşin Kızları 32.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları 32. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 32. bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Güneşin Kızları bu hafta olay yaratacak heyecanlı bir bölüm ile yine biz izleyenleri ile buluşuyor. 32. bölüm ile 25 Ocak akşamı ekranlarda olacak olan Güneşin Kızları kıyafetleri ile de çok dikkat çekecek.

 

Güneş üzgün hallerini kıyafetlerine yansıtmaya devam ederken Güneşin Kızları 32. bölüm kıyafetleri arasında siyah triko kazak ile görünüyor. Bununla birlikte Sevilay bu bölüm şık mavi elbisesi ile huzursuz görünüyor.

 

Dizimizin genç ve güzel karekteri Selin kıyafetleri her hafta olay olmaya devam ediyor. şık ve güzel giyinmeyi başaran Selin kazak, şort, etek, elbise, pantolon, kaban,mont, ceket ve bere modelleri ile sezonda da dikkatleri çekmeye devam ediyor.

 

Nazlı ise asi karekteri ve aşık hallerini karıştırdığı kombinleri ile oldukça hoş görünüyor. Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında ilk aranan isimler arasında yer alıyor.Nazlı 32. bölümde kırmızı gri kazak elbisesi ve kırmızı beresi ile çok şık görünüyor.

 

Güneşin Kızları dizisinin en dikkat çeken isimlerinden birisi olan Ali kıyafetleri de çok beğeniliyor.Özellikle genç beylerin yakından takip ettiği Ali kıyafetleri şık parçalardan oluşmaya devam ediyor. hem kazak hem de mont ve kaban modelleri özellikle sezonun trendlerini oluşturuyor.Güneşin Kızları 32. bölüm kıyafet markaları merak edenler için galerimizde yer alacaktır.

 

 Güneşin Kızları 32.Bölüm 25 Ocak Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.