Güneşin Kızları 31.Bölüm Kıyafetleri (18 Ocak)


Güneşin Kızları 31.bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 31.bölüm dizi kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Güneşin Kızları dizisi 18 Ocak pazartesi akşamı yayınlanacak olan 31.bölüm ile yine izlenme rekorları kıracaktır. Bitmeyen sırları ve olayları ile Güneşin kızları dizisi her hafta seyircisi ile buluşmaya devam ederken dizi kıyafetleri ise siz dizi modası takipçileri ile yazılarımızda buluşmaya devam ediyor.

 

Pek çok kişinin yakından takip ettiği Güneşin Kızları kıyafetleri her yaştan kişiye hitap eden kombinleri ile çok beğeniliyor. Selin,Nazlı,Tuğçe ve Melisa kıyafetleri özellikle genç hanımların  dikkatini çekerken Ali, Emre ve Savaş kıyafetleri genç beylerin dikkatini çekiyor. Güneş,inci,Sevilay ve Rana kıyafetleri ise orta yaş hanımların beğenisini kazanıyor. haluk kıyafetleri ise orta yaş beylerden tam not alıyor.

 

Hande Erçel’in canlandırdığı Selin kıyafetleri her hafta Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilen kombinlerden birisi olarak bizlerle buluşuyor. Selin 31. bölüm kıyafetleri arasında yakası kabarık beyaz kürklü olan koyu gri yeşil mont,gri mini etek ,kazak ve siyah dantel detaylı elbise ile çok konuşulacaktır.

 

Nazlı kombinleri genç hanımların beğenisini kazanan bir diğer  dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Nazlı kıyafetleri ile rahat bir tarz ve şıklığı tercih ediyor. Uzun montlar, şık kazaklar, gömlekler,şortlar ve jean pantolonlarla beğenileri kazanmaya devam eden Nazlı 31.bölümde gri v yaka yün kazak,beyaz gömlek ve siyah ceketini siyah küpe ve yaka broşu ile tamamlayarak çok şık bir şekilde bizlerle buluşuyor.

 

Güneşin Kızları 31. bölüm kıyafetleri arasında Güneş palto, gömlek ,bluz ve pantolon modelleri kadar Haluk kıyafet kombinleri, Ali giyim sponsorları,İnci giyimleri,Rana giyim markaları  ve Tuğçe kıyafetleri çok beğenilecek ve merakla takip edilecektir. Sizlerde  Güneşin Kızları 31.bölüm kıyafet markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız bizi galerimizden takip etmelisiniz.

 

Güneşin Kızları 31.Bölüm 18 Ocak Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.