Güneşin Kızları 30.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 30.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 30.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Güneşin kızları merakla beklenen 30. bölümü ile 11 Ocak akşamı ekranlarda yerini alacak. Güneşin Kızları kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Gençlerin de yakından takip ettiği dizi kıyafetleri ile de yakından takip ediliyor ve en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Dizimizin güzelliği olan Selin bu hafta birbirinden güzel ve sıcacık kabanlarla ekranlarda yerini alacak. Genç hanımların bayılacağı Selin kabanları arasında özellikle pembe kaban ve kırmızı kaban çok beğenilecek.Selin jean gömlek ve bordo cekette sezonun favorileri arasında yer alıyor.

 

Güneşin Kızları 30. bölüm kıyafetleri arasında orta yaş hanımların beğenisi kazanacak olan Güneş kıyafetleri çok beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. Güneş lacivert palto,kırmızı gömlek ve pantolon kombini hem çok şık hem de çok elegan görünüyor.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer isim ise Nazlı oluyor. Nazlı kıyafetleri ile pek çok genç hanımın stiline dokunuşlar yapıyor. Nazlı asi tavırlarını rahat kıyafetlerine yansıtıyor. Rahat ve spor şıklığı bizlerle buluşturan Nazlı kıyafetleri her hafta en çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Tolga Sarıtaş’ın hayat verdiği Ali kıyafetleri erkek dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Giydiği kaban, mont ve paltolar kadar kazak, gömlek ,pantolon ,hırka ve ayakkabılarla da yakından takip edilen Ali kıyafetleri bu hafta da gri kaban ile çok beğenilecek.

 

Güneşin Kızları sponsorları arasında Rana giyim markaları,Tuğçe kıyafet markaları,Haluk kıyafet kombinleri,Savaş kıyafetleri  ve Emre kıyafet markaları yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Özellikle Rana takı modelleri çok beğeniliyor.

 

Pazartesi akşamları izleyenleri ekranların başına kilitleyen Güneşin Kızları dizisi dizi modası severlerinde en çok aradığı dizi kıyafetleri ile buluşturuyor. Güneşin Kızları 30. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

Güneşin Kızları 30.Bölüm 11 Ocak Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.