Güneşin Kızları 28.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 28.bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 28.bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin kızları Pazartesi akşamı ekranlara gelecek bölümü ile yine heyecanlı anların yaşanmasına sebep olacak ve adeta nefesler tutulacak. Haluk yıllardır sakladığı sırrı Güneş’e itiraf edecek, Güneş buna nasıl tepki verecek? Birde bu heyecana yeni yıl partisi eklenince eğlence, heyecan ve romantizm doruklara çıkacak. tabi bu durumda Güneşin Kızları kıyafetleri 28.bölüm de daha çok dikkat çekecek. Yeni yıl parti elbiseleri izleyenler tarafından yakından takip edilecektir.

 

Nazlı ve Selin yılbaşı kıyafetleri için elbise provası yapacaklar. Selin önce kırmızı elbiseyi ,Nazlı ise siyah beyaz dantel önü mini arkası uzun elbiseyi giyeceklerse de ; sonunda kararlarını vererek Selin siyah beyaz önü mini arkası kuyruklu elbiseyi giyerken ; Nazlı ise kırmızı straplez elbiseyi tercih edecek. Selin takı olarak çok gösterişli şahmeran bileklik tercih edecek. Nazlı ise elbisesinin dikkat çekiciliğini zarif kolye ile tamamlayacak.Güneşin Kızları 28. bölüm kıyafetleri arasında Selin ve Nazlı elbiseleri en çok dikkat çeken parçalar arasında yer alacak.

 

Güneş  bu bölüm yine şık, yine zarif görünmeye devam edecek. Özellikle sezonun hit parçalarından balıkçı yaka beyaz kazağını kırmızı çizgili ceket ile tamamlayarak trend bir görünüm elde edecek. Bununla beraber yılbaşı kıyafeti olarak Güneş siyah elbise tercih ediyor.Haluk ise Güneş’e bordo ceket ve beyaz gömlek ile eşlik ediyor.

 

Ali siyah ceket, beyaz gömlek şıklığı ile yeni yılda acaba Selin’ evlenme teklifinde mi bulunacak? Bununla beraber erkek dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilen isimlerden olan Ali kıyafetleri ile 28. bölümde de beğenileri kazanacak. Ali çizgili beyaz kazak, gömlek,palto ve hırka modelleri ile çok beğenilecek.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Tuğçe kıyafetleri, Rana kıyafetleri ve Emre kıyafetleri de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor.Rana takı modelleri, elbise markaları ve bluz sponsorları  ile yakından takip edilirken,Tuğçe şık kombinleri ile genç hanımların yakın takibinde yer alıyor. Emre ise kazakları ile dikkat çekiyor. Güneşin Kızları 28. bölüm kıyafetleri,markaları ve dizisponsorları sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

28 Aralık Güneşin Kızları Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.