Güneşin Kızları 27.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları 27.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 27.bölüm kıyafetleri

Güneşin kızları dizisi birazdan başlayacak olan 27. bölümü ile izleyenleri ekranlarra kilitleyecek. Dizi tüm heyecanı ile geçen hafta bölüm sonu yaptı. Ali kendini vurmak istiyordu ve bakalım Haluk Ali’yi engelleyebilecek mi? Ali vurulacak mı? Yoksa silahı almaya çalışan Haluk mu vurulacak? İkisi de ana karekter hangisi vurulup ölürse dizi reyting kaybeder, bu durumda kim ölecek? sorusu tabi ki akıllarda soru işareti bıraktı.Tabi olaylar kadar kıyafetleri de yakından takip edilen dizi bu hafta da merakla bekleniyor. Güneşin Kızları kıyafetleri her zaman ki şık kombinleri ile bizlerle buluşacak.

 

Nelerin olacağı konusunda pek bir fikrimizin olmadığı tek fragmanla bizleri tüm hafta heyecan içinde bırakan Güneşin Kızları 27.bölüm kıyafetleri de dizi modası takipçilerini heyecanlandırmaya devam ediyor.Selin şıklığı bu hafta bizlerle buluşuyor.Selin bordo deri ceket ve kareli gömlek ve saç modeli ile her zaman ki gibi çok güzel görünmeyi başarıyor.

 

Dizinin 27. bölümünde Nazlı kıyafetleri özellikle çok beğenilecek olan sezonun hit parçası kazak, mont ve kabanlardan oluşuyor. Tabi Nazlı kadar dikkat çekecek isim ise savaş kıyafetleri oluyor. Savaş bu hafta şık kazakları ve montları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Güneş kıyafetleri 27. bölümde siyah trençkot ile beğenilirken,İnci bluz ve pantolon kombinleri ile ; Rana şık,sade ve elegan tarzıyla beğenileri kazanıyor. Sevilay tarzını yansıtan farklı bluz modelleri ile beğenileri kazanıyor.

 

Güneşin Kızları dizisi her hafta yayınlanan bölümleri ile reyting rekorları kırarken, dizi kıyafetleri ise aranma rekorları kırıyor. Güneşin kızları kıyafet markaları dizi kıyafetleri arasında en çok merak edilenlerden birisi. Güneşin Kızları 27. bölüm kıyafetleri ve markaları detaylarla birlikte galerimizde sizlerle buluşmayı bekliyor.

 

21 Aralık Güneşin Kızları Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.