Güneşin Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 26.bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 26.bölüm dizi kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Güneşin Kızları 26. bölümde de heyecanı doruğa taşıyacak. Haluk’un değilde Levent’in oğlu olduğunu öğrenen Ali bakalım bundan sonra nasıl bir yol izleyecek? Haluk ise Ali’ye karşı nasıl davranacak?Neler hissedecek? Güneşin Kızları yeni ve heyecan dolu olayları ile bizlerle ekranlarda buluşurken Güneşin Kızları 26. bölüm kıyafetleri ise yazımızda siz dizi modası severlerle buluşuyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri genç beylerden bayanlara,orta yaş baylardan bayanlara pek çok kişinin stiline ve tarzına hitap eden kombinleri ile beğenileri kazanmaya devam ediyor. Stiller farklı olsa da pek çok kişi Güneşin Kızları dizi kıyafetlerini yakından takip ediyor.

 

Dizimizin genç jönü Ali kıyafetleri her hafta dikkatleri çekmeye devam ediyor. Ali gerek mont, kaban ve ceketleri ile olsun, gerek kazak modelleri ile sezonun trendlerini yansıtmaya devam ediyor. Hırka modelleri de çok beğenilen Ali bu hafta da şıklığı ile konuşulacak.Yakışıklı Ali’yi tamamlayan Selin ise güzelliği ile olduğu kadar kıyafetleri ile de çok beğeniliyor. Güneşin Kızları Selin kıyafetleri her hafta dikkatleri çekmeye devam ediyor. Selin kırmızı çiçekleri olan desenli beyaz tasarım gömleğini siyah mini şort ve siyah deri ceket,siyah bot ve bordo çanta ile tamamlıyor ve yaşının şıklığını yansıtıyor.Selin kadife boyundan bağlamalı elbisesi ile çok şık ve güzel görünüyor ve aynı anda Ali’nin lacivert takımı ile görülmesi akıllara farklı sorular getiriyor.

 

Güneşin Kızları dizisinin kıyafetleri arasında yer alan Nazlı kıyafetleri tarzı ile beğenilen bir başka genç dizi kahramanı Nazlı 26. bölüm kıyafetleri arasında kırmızı ceket elbisesi ile japonlara benzemiş. Savaş ise Nazlı’nın yanında mavi lacivert takımı ile çok şık görünüyor.Nazlı kazak, pantolon ve yelekleri ile Savaş deri ceket ve kazak modelleri ile beğenilen çiftlerden.

 

Dizinin orta yaşlılara hitap eden kıyafetleri arasında Haluk kıyafetleri  erkekler için dikkatleri çekerken özellikle hanımların yakın takibinde yer alan Güneş kıyafetleri ise çok beğeniliyor.Güneş kıyafetleri kadar takı modelleri ile de beğeniliyor. Bununla birlikte Rana kıyafetleri ve takıları, İnci giyim modelleri ve Sevilay kıyafet markaları da yakından takip ediliyor. Güneşin Kızları 26. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri tüm detayları ile birlikte galerimizde bekliyor.

 

14 Aralık Güneşin Kızları 26.Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.