Güneşin Kızları 25.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları 25.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 25.bölüm kıyafetleri

Güneşin kızları dizisi 24. bölüm sonu heyecanlı bitmişti,bakalım 25. bölüm nasıl olacak. her hafta gizem, her hafta ne olacak heyecanı ile devam eden dizide Selin ve Ali aşkında yaşanacak gelişmelerde heyecanı arttırıyor.Güneşin Kızları  heyecanlı konusu, sevilen ve başarılı oyuncu kadrosu kadar dizi kıyafetleri ile de yakından takip edilen dizilerden birisi.

 

Güneşin Kızları her hafta sezona damgasını vuracak olan kıyafetleri , ayakkabıları ve çantaları ile olduğu kadar takıları ile de büyük beğeni kazanıyor. 25. bölüm Güneşin Kızları kıyafetleri hem erkek hem bayan modasına yön verecek olan detaylardan oluşuyor.

 

Güneşin Kızları Selin kıyafetleri her hafta genç hanımların merakla beklediği kıyafetler arasında yer alıyor. Bununla beraber genç hanımlar Nazlı kıyafetleri ve markaları ile ilgili bilgileri de yakından takip ediyorlar. Güneşin Kızları kıyafetleri arasında genç hanımların yakından takip ettikleri Tuğçe kıyafetleri ve Elif kıyafetleri ise tarzları ile beğenileri kazanıyor.

 

Güneşin kızları dizi kıyafetleri arasında orta yaş hanımların yakından takip ettikleri Güneş kıyafetleri ,Rana kıyafetleri, Sevilay kıyafetleri ve İnci kıyafetleri kendi tarzları ile farklı tarzlardan hoşlanan hanımlara hitap ediyor. Özellikle Güneş ve Rana takı modelleri ile de büyük beğeni kazanıyor.

 

Güneşin Kızları 25. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Ali kıyafetleri bu hafta genç beylerin yakın takibinde yer alacak. Sezonda erkek kazaklarında trendleri belirleyen Ali özellikle gri renk kazaklarla beğenileri kazanıyor. Çok şık montlarla gördüğümüz Ali 25. bölümde gri kırmızı montu ile çok beğenilecek.

 

Dizisinin Asi çocuğu Savaş tarzı ile beğenileri kazanan dizi kahramanlarından birisi. savaş kıyafetleri özellikle deri ceket ve montları ile beğenileri toplarken kazak ve pantolonları da yakından takip ediliyor. Haluk ise kendi şıklığı ile bayların yakından takip ettiği dizi kahramanlarından bir diğeri.Haluk ceket, gömlek, pantolon ve mendilleri her hafta dikkat çeken detayları ile beğeniliyor.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri dizi modası takipçilerinin çok yakından takip ettiği dizilerden birisi. pek çok kıyafet, ayakkabı ve takı Güneşin kızları dizisi ile birlikte modaya yön veriyor.Güneşin Kızları 25. bölüm kıyafetleri ve markaları tüm detayları ile birlikte galerimizde  takipçilerini bekliyor.

 

7 Aralık Güneşin Kızları Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.