Güneşin Kızları 23.Bölüm Kıyafetleri ve Markaları

Güneşin Kızları 23.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 23.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının fenomen dizlerinden olan Güneşin kızları sırları ve olayları ile heyecanla takip edilen dizilerden birisi. Pek çok kişinin severek takip ettiği Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri ile de beğenileri topluyor. Dizi de giyilen kıyafetler şık kombinlerle genç bayanlardan genç beylere ve orta yaş hanımlardan orta yaş bayanlara pek çok kişinin stiline etkili kıyafetleri ile beğeniliyor ve yakından takip ediliyor.

 

Hande Erçel’in hayat verdiği Selin kıyafetleri pek çok genç hanımın stilinde etkin rol oynuyor. Selin kıyafetlerini yakından takip eden genç hanımlar Güneşin Kızları 23. bölüm kıyafetleri arasında Selin’in giydiği şık lacivert deri cekete bayılacaklar. Özellikle lacivert sezonun en trend renkleri arasında yer alırken, bu ceket çok beğenilecek.Selin’in bordo trençkotu  ve desenli gömleği de bu haftanın beğenilecek olan kıyafetleri arasında yer alıyorlar.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında genç hanımların dikkatini çeken  kıyafetler arasında Nazlı kıyafetleri, Tuğçe kıyafetleri ve Elif kıyafetleri yer alıyor. 23. bölüm kıyafetleri arasında Elif giydiği gömlek ve bluzlarla beğenileri kazanırken Nazlı siyah deri ceket ile çok şık görünecek.Ayrıca Güneşin Kızları 22. bölüm sonunda Nazlı’nın giydiği kolları siyah bej rengi mont/ceket çok beğenildi. 23. bölümde de görünecek olan mont’un markasını araştırmaya devam ediyoruz. Bulduğumuz an sizlerle paylaşacağız,bizi takip edin.

 

Güneş dizinin en şık ve elegan giyinen hanımları arasında yer alıyor. Güneşin Kızları Güneş kıyafetleri ve takıları her hafta en çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer almaya devam ediyor. Güneş 23. bölümde giydiği gri ceketi beyaz gömlek ve şık takılarla kombinliyor. Güneş gibi orta yaş hanımlara hitap eden ve dikkat çeken  kıyafetleri giyinen kişide bir diğer Rana oluyor. Ayrıca iddialı tarzı ile orta yaş hanımlara Sevilay kıyafetleri de hitap ediyor.

 

Güneşin Kızları dizisinin yakışıklılarından Ali (Tolga Sarıtaş) kıyafetleri özellikle genç beylerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Soğuyan havalarla beraber giydiği ceket, mont ,kazak  ve hırka modelleri gömlek ve tişörtleri kadar çok beğeniliyor. Ali 23. bölüm kıyafetleri arasında bej hırka,mavi mont ve mavi gömlek ile çok beğenilecek. Ali kadar dikkat çeken erkek kıyafetleri arasında Haluk kıyafetleri ve Savaş kıyafetleri  de yer alıyor. Sizlerde Güneşin Kızları 23. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar galerimizde bulabilirsiniz.

 

23 Kasım Güneşin Kızları 23.Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.