Güneşin Kızları 22.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 22.bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 22.bölüm dizi kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının izlenme rekorları kıran fenomen dizisi Güneşin Kızları dizisi 16 Kasım akşamı 22. bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Heyecanın yine dorukta olacağı Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri sezonun trendlerini yansıtan kıyafet, ayakkabı ve takı modelleri ile bizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri yeni sezonun tüm şık detayları dizi boyunca bizlerle buluşturuyor.Gerek bayan modası gerek erkek modasına ait detaylar dizi kıyafetleri içinde bizlerle buluşmaya devam ediyor. erkek mont,kaban, yelek, sweatshirt,kazak ve hırka modelleri erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Bayan mont, trençkot, yelek, çorap, çizme, bot, hırka,kazak ve kaban modelleri ise bayan modasına yön veriyor.

 

Hande Erçel’in hayat verdiği Selin kıyafetleri her haftanın en çok dikkat çeken kıyafetleri arasında yer alıyor. Güneşin Kızları 22. bölüm kıyafetleri arasında Selin şık bordo renk trençkot ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sezonun trendi ekose gömleğini ise siyah şort ile kombinliyor.Selin kadar kıyafteleri ile dikkat çeken Güneş kıyafetleri 22. bölümde kırmızı ceket, beyaz bluz ve şık takılarla bizlerle buluşuyor.

 

Selin kadar dikkat çeken ikizi Nazlı kıyafetleri ise özellikle asi ruha sahip genç hanımlara hitap ediyor. Nazlı pantolon, kazak,sweatshirt,mont ve bot modelleri sezonda bayan modasına yön vermeye devam edecek. Dizimize yeni dahil olan Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı Elif kıyafetleri de Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında dikkatleri çekmeye devam ediyor.

 

Güneşin Kızları dizisinde giyilen kıyafetler arasında erkek dizi kıyafetlerinde ilk sıralarda yer alan Ali kıyafetleri erkek modasına yön veriyor. Ali her bölüm giydiği mont, sweatshirt,gömlek,kaban, pantolon ve kazakları ile sezonda da çok şık görünmeye devam ediyor. Güneşin Kızları 22. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler için galerimizde tüm detayları ile birlikte sizleri bekliyor.

 

16 Kasım Güneşin Kızları 22. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.