Güneşin Kızları 21.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güneşin Kızları 21. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 21. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizilerinden birisi olarak her hafta izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor.Güneşin Kızları kıyafetleri de takipçileri ile yazılarımızda buluşmaya devam ediyor.

 

Pazartesi akşamları olayları ve aşkları heyecanla beklenen Güneşin Kızları dizisi pek çok kişinin yakından takip ettiği kıyafetleri ile de heyecanla bekleniyor. Selin etek,şort,elbise, tişört, bluz, gömlek, pantolon, ayakkabı, çanta ve aksesuar markaları, Nazlı’nın tişört,pantolon ve şort modelleri, Ali kıyafet sponsorları,Güneş pantolon ,bluz, ayakkabı ve elbise kombinleri ve Haluk kıyafet markaları dizinin merak edilen konuları arasında yer alıyor.

 

Güneşin Kızları 21. bölüm kıyafetleri yine birbirinden şık sezonun trendlerini yansıtan kıyafetlerle bizlerle buluşuyor. Özellikle Selin ceket ve mont modelleri ile beğenileri toplarken Ali haki yeşil ceket ve açık mavi gömlek ile çok şık görünüyor.Ayrıca Ali’nin mavi montu çok beğenilecek olan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Nazlı ve Savaş 21. bölümde aşklarını herkese açıklarken neler mi giydiler? Nazlı okul formasının üstüne haki yeşil uzun mont giydi ve Savaş her zaman ki gibi asi çocuk görünümünde siyah deri ceket,mavi kazak ve jean pantolonu ile ailelerin karşısındalar.

 

Güneşin Kızları  dizi kıyafetleri arasında Güneş küçük kol şık elbisesi ve takıları ile Rana ise gri elbisesi ve küpeleri ile çok hoş görünüyorlar. Tuğçe ise beyaz detaylı siyah ceketi ile çok şık. Güneşin Kızları 21. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

9 Kasım Güneşin Kızları 21. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.