Güneşin Kızları 20.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 20.bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 20.bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 20. bölüm tüm heyecanı ile 2 Kasım pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. hapisten çıkan Güneş kızlarını evde bulamayınca Rana ile karşı karşıya gelecek. Haluk ise tedavi sonrası eve dönünce ailesini bir arada görmek ve kendini affettirmek için tüm aileyi annesinin evine götürür.Selin ile Ali ilişkisi ve Savaş ile Nazlı arasında olacaklar ve çok daha fazlası Güneşin Kızları 20. bölümde bizleri bekliyor. Güneşin Kızları tüm bu olaylarla birlikte dizi kıyafetleri ile de heyecanla beklenen diziler arasında yer alıyor.

 

Güneşin Kızları 20. bölüm kıyafetleri sezonun soğuyan havalarına uygun montları, yelekleri ve ceketleri ile bizlerle buluşuyor. Dizide giyilen kazak, bluz, gömlek, hırka,şort,pantolon ,etek  ve tişörtler kadar mont, kaban ve botlarda dikkatlerden kaçmayacak.Güneşin Kızları Selin ,Bazlı ve Peri  20. bölüm ile okula başlayacaklar ve artık Ali dahil tüm gençleri okul kıyafetleri ile okulda göreceğiz. Bakalım okul kıyafetleri ve okullu halleri dizi izleyici tarafından beğenilecek mi?

 

Güneşin Kızları Selin kıyafetleri her hafta diziye damgasını vuran kombinleri ile beğenileri topluyor. Selin 20. bölümde giydiği siyah mont ile çok beğenilecek. Selin kadar beğenilen kıyafetlerden birisi de arıza kızımız nazlı oluyor. Nazlı 20. bölümde giydiği mont ile çok beğenilecek.Nazlı bej kazak kombini ile de trend görünüyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri arasına bu hafta yeni bir isim daha katılıyor. Diziye Elif karekteri ile Dilan Çiçek Deniz katıldı. En son Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karekterini canlandıran  Dilan Çiçek Deniz bakalım Güneşin Kızları dizisinde nasıl bir rol oynayacak. Elif kıyafetleri ile dikkat çekecek karekterlerden birisi olacaktır. Dilan Çiçek Deniz (Elif) 20. bölümde giydiği taba ceket ve beyaz bluz şimdiden çok beğenildi.

 

Güneşin Kızları dizisinin Güneş’i ise her daim asil ,şık vw zarif görünmeyi başarıyor. Sade  ama şık giyinen Güneş kıyafetleri her hafta çok beğeniliyor. Rana kıyafetleri ile olduğu kadar takı modelleri ile de dikkatleri çekerken ; Ali kıyafetleri  ve Haluk kıyafetleri ise erkek modasına yön veriyor. Tuğçe ve Melisa kıyafetleri ile İnci ve Sevilay kıyafetleri de dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Güneşin Kızları 20. bölüm kıyafetleri ve markaları tüm detayları ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor.

2 Kasım Güneşin Kızları 20. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.