Güneşin Kızları 19.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güneşin Kızları 19. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 19. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 19. bölümde Haluk Güneş’i hapisten kurtarabilecek mi? Selin ile Ali arasında neler yaşanacak? Naz ve Savaş ilişkisinde neler olacak? Sevilay tüm olanlardan nasıl kurtulacak? Güneşin Kızları heyecanlı ve bol olaylı yeni bölümü ile bizleri 26 Ekim Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında bekliyor. Dizi kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da olaylar kadar dikkat çekecek şıklıkta. Havaların soğuması ile birlikte kahramanlarımızda deri ceket, mont, hırka ve kazaklarla dikkat çekmeye başladılar.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri her hafta birbirinden şık kıyafetler ile  ekranlarda bizlerle buluşurken dizi izleyicisi dizi sponsorları kimler, kıyafet markaları ne ve kim nereden giyiniyor sorularını sormaya devam ediyor. Güneşin Kızları kıyafetlerinde en çok dikkat çeken kıyafetler ise Selin kıyafetleri, Ali kıyafetleri,Nazlı kıyafetleri,Güneş kıyafetleri ve Haluk kıyafetleri oluyor. Bununla beraber Rana elbise, gömlek,bluz,pantolon ve takı marka ve modelleri de ilgi çekiyor. Tuğçe kıyafetleri ,Melisa kıyafetleri ,Sevilay,İnci ve Savaş kıyafetleri ise aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Güneşin Kızları 19. bölüm kıyafetleri arasında Selin uzun bordo yün hırka, Nazlı siyah deri mont,Rana lacivert siyah gömlek, Savaş kamuflaj kazak, Ali yeşil kazak,Tuğçe kazak ve deri ceket,Haluk ceket ve gömlekler ile Sevilay bluz ve takı modelleri dikkatleri ilk çekecek olandır.Pek çok kişi Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri ile ilgili detayları merak ve ilgi ile takip ediyor. Sizlerde Güneşin Kızları 19. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

26 Ekim Güneşin Kızları 19.Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.