Güneşin Kızları 18.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 18. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 18. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 18. bölüm heyecanla bekleniyor. Güneş’in Zafer’i bıçaklaması olayların gidişatında nasıl bir değişiklik yapacak? Sevilay’da Ali ve Selin öpüşmesini izliyor ve bakalım Sevilay buna nasıl bir tepki verecek? Haluk Güneş’i kurtarabilecek mi? Olarlar ve sırlar her gün daha yeni heyecanları beraberinde getirirken dizi kıyafetleri de tüm beğenileri topluyor.

 

Güneşin Kızları 18. bölüm kıyafetleri arasında Selin tarçın rengi ceket ve siyah etek/elbise  kombini ile çok beğenilecek. Sezonun trendlerinden bir görüntü ile karşımızda olacak olan Selin bakalım başka hangi kıyafetleri giyecek? Ali ise uzun yeşil kol gömleğini mor puf yelek ile tamamlıyor. Melisa deri ceket ve gri kazak ile sezonun trendlerini yansıtıyor. Sevilay şık beyaz bluz ve uzun sallantılı küpelerle hoş görünüyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında İnci kıyafetleri de dikkatlerden kaçmayan kombinleri ile beğenilirken Rana kıyafetleri ve takıları her zaman şık ve asil görünüyor. Nazlı şık ve spor kombinleri ile Savaş genellikle siyah kıyafetleri ile bizlerle buluşuyor. Nazlı’nın yeşil deri ceketi çok dikkat çekecek olan dizi kıyafetlerinden birisi Güneşin Kızları 18. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

19 Ekim Güneşin Kızları 18. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.