Güneşin Kızları 16.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 16. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 16. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları her hafta yayınlanan bölümleri ile heyecanla bekleniyor. dizinin heyecanla beklenmesinde olaylar kadar dizi kıyafetleri de rol oynuyor. Güneşin Kızları Evrim Alasya /Güneş, Hande Erçel/Selin,Tolga Sarıtaş /Ali, Burcu Özberk/Nazlı, Berk Atan /Savaş ve Emre Kınay /Haluk kıyafetleri ve kıyafet markaları yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer aldığından bizler Güneşin Kızları dizi sponsorlarını ve markalarını her hafta yazılarımızda sizlerle buluşturuyoruz.

 

Güneşin Kızları 16. bölümde giyilen kıyafetler arasında Ali mavi tişört , Selin öpücük desenli bluz,Nazlı önü yazılı mavi tişört ve şort, Güneş bordo elbise ve Sevilay tek omuz pudra elbise ilk dikkat çeken  kıyafetler arasında yer alıyor.Özellikle Güneş kıyafetleri ve dizisponsorları yakından takip ediliyor ve Güneş beyaz bluz ve mavi pantolon kombini de çok şık görünüyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Haluk gömlek markaları , Savaş tişört marka sponsorları , İnci bluzları ve Tuğçe kıyafetleri dikkatle yakından izlenmeye devam ediyor. Güneşin Kızları 16. bölümde Emre gömlekleri ile dikkatleri çekerken Rana gömlek ,elbise ve pantolonları ile beğenileri topluyor. Güneşin Kızları 16. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerle galerimizde buluşturuyoruz.

 

5 Ekim Güneşin Kızları 1. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.