Güneşin Kızları 14.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 14. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 14. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi oynayacak olan 14. bölümü ile merakla bekleniyor. Güneş başından geçenleri Haluk’a anlatıyor ve Nazlı ile Savaş ise aşklarını yaşamaya başlıyorlar. Selin il Ali arasında büyük bir oyun başlıyor ve bu oyun sırasında Selin’in öğrendiği bir şey dünyasını başına yıkıyor. Tüm bu olaylar ve daha fazlası Güneşin Kızları 14. bölüm ile 21 Eylül Pazartesi Kanal D ekranlarında bizleri bekliyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri ve markaları ise her hafta büyük bir dikkat ve beğeni ile takip ediliyor. Dizi modasının önde gelen dizilerinden Güneşin Kızları dizi sponsorları kim, markalar neler ve hangi tasarımcılar dizide ki kıyafetleri hazırlıyor soruları sıkça karşımıza çıkmaya devam ediyor.

 

Güneşin Kızları 14. bölüm kıyafetlerine Güneş kıyafetleri ve detayları ile başlayalım istiyorum. Güneş bu hafta değişik bir görünüm ile bizlerle buluşuyor. Her zaman düz olan saçlarını doğal dalgalı bir şekilde açık bırakan Güneş hoş makyajı ve yeni saç modeli ile çok beğenilecek. Güneş siyah beyaz elbisesi ile çok şık görünüyor. Güneş masada göründüğü sahnede giydiği turuncu kolsuz bluz ile hoş bir görünüm sergiliyor.

 

Güneşin Kızları Selin kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında en yakından takip edilen bayan dizi kıyafetlerinden. selin 14. hafta kıyafetlerinde en çok kot salopeti ile dikaktleri çekecek. Kot salopetini farklı tarz ip askıları olan kısa mürdüm rengi bluz ile kombinleyen Selin bileklikleri ile kıyafetine daha da bir hareket katmış.Selin daha sade bir kıyafet olan boyuna çizgili siyah beyaz kolsuz bluzu ile ise çok hoş görünüyor.

 

Güneşin Kızları 14. bölüm Nazlı kıyafetleri arasında Nazlı her zaman ki şıklığını yansıtan önü çizgili ve mavi olan arkası beyaz olan askılı tişörtü ve siyah pantolonu ve yüzünde aşkını yansıtan ışıldaması ile çok güzel görünüyor.

 

Güneşin Kızları 14. bölüm kıyafetleri arasında Rana kıyafetleri ve küpe modelleri çok beğenilecek. Rana kısa kol lacivert elbisesi ve küpesi ile çok şık görünürken,desenli beyaz gömlek,siyah pantolon ve küpe kombini ile ise sezonun trendlerini yansıtıyor.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Haluk kıyafetleri şık modelleri ile; Ali kıyafetleri tişört ve gömlekleri ile ; Mert kıyafetleri özellikle desenli gömlek modelleri ile ve Savaş kıyafetleri asi çocuk tişörtleri,pantolonları ve montları ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

 

Güneşin Kızları 14. bölüm Tuğçe kıyafetleri ile de beğenilecek. Dikkatleri çekmeyi seven Tuğçe kırmızı kolsuz bluzu ile güzelliği ile de dikkat çekerken, Mor bluzu ile ise adeta ben asilim diyor. Melisa ise Tuğçe ile mi birleşecek bilmesek te Melisa siyah bluz,siyah pantolon ve mavi hırkası ile sade bir görünüm sergiliyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri ,takıları ,ayakkabıları ve çantaları ile her hafta sizlerle yazımızda buluşmaya devam ederken sizlerde 14. bölüm Güneşin Kızları kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

21 Eylül Güneşin Kızları Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.