Güneşin Kızları 10.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 10. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 10. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları 10. bölüm heyecanlı sahneleri ile biterken dizi izleyicisi olarak bizler Güneşin Kızları 11. bölümü heyecanla beklemeye başladık.Güneşin Kızları 10. bölüm merak ve heyecanla izlediğimiz sahnelerde giyilen şık kıyafetler ile de göz kamaştırdı. Selin her zaman ki gibi dikkat çekerken Güneşin Kızları 10. bölüm kıyafetleri arasında en çok Nazlı siyah beyaz şort tulumu  ile beğenildi.

Güneşin Kızları 10. bölüm Selin kıyafetleri arasında renkli şort tulumu dikkat çekti. Selin her hafta farklı renklerde giydiği şortlu tulumlarla beğenileri toplarken Güneşin Kızları 10. bölümde renkli şort tulumu kadar beyaz dantel şort tulumu ile de çok beğenildi. Ayrıca Selin Mert’in doğum günü için pudra pembe elbisesi ile çok hoştu.

Güneşin Kızları dizisi 10. bölüm kıyafetleri arasında Ali beyaz ceket, siyah pantolon tişört kombini ile şık ve yakışıklı görünüyordu. Ali şık kombini kadar tişörtleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor.Ali tişörtlerini şort ve pantolonlarla tamamlarken her zaman şık görünmeyi başarıyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında yaşına uygun giyinen Peri doğum günü için beyaz şort tulum, pembe tişört ve pembe beyaz ayakkabı spor ayakkabı tercih etti.Her zaman spor şıklık içinde gördüğümüz Nazlı ise doğum günü için siyah beyaz şort tulum,siyah topuklu ayakkabı tercih ederek bizleri şaşırttı.

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri her hafta en çok beğenilen ve takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Güneşin kızları Tuğçe kıyafetleri ve takıları her hafta ki gibi bu hafta  da beğenildi. Tuğçe açık mavi mini elbisesi ile şıklığını korurken, Didem kırmızı renk elbisesi ile beğenileri toplamaya  devam ediyor.Güneşin Kızları 10. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm bilgiler sizlerle buluşmayı beliyor.

Güneşin Kızları 20 Ağustos Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.