Güneşin Kızları 1.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 1. bölüm 18 haziran kıyafetleri

Güneşin Kızları 1. bölüm 18 haziran kıyafetleri

İzmirli edebiyat Öğretmeni Güneş (evrim Alasya) ve İstanbullu iş adamı Haluk ( Emre Kınay)’ın aşkını anlatırken olan ilişkileri, olayları ve entrikaları anlatan Güneşin Kızları dizisi her hafta Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında bizleri bekliyor. Güneşin Kızları dizisi konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de dikkat çekti.

Güneşin Kızları 1. bölüm Emre Kınay/Haluk kıyafetleri özellikle erkek dizi modasını takip edenlerin dikkatini çekti. Konforlu, rahat ve şık kıyafetleri ile Haluk erkek izleyicilerin olduğu kadar bayan izleyicilerinde beğenisini kazandı.Haluk gömlek, pantolon, ceket ve trikoları ile izleyiciden tam not aldı.Bizlerde Haluk kıyafet markalarını sizler için araştırarak galerimizde Haluk kıyafetlerine geniş yer verdik.

Güneşin Kızları 1. bölüm kıyafetleri arasında yer alan Sevilay kıyafetleri arasında Rana’nın doğum günü partisinde giydiği kırmızı elbise ile beğenileri topladı. Sevilay kadar beğenilen bir diğer isim ise Rana oldu. Rana doğum günü için giydiği elbise ile şık ve elegan görünüyordu.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Güneş kıyafetleri de dikkat çekti.Güneş bluz ve pantolon kombinleri ile olduğu kadar elbiseleri ile de beğenileri topladı. Güneş 1. bölümde genellikle mavi renk ağırlıklı giyinerek yaz dizisinde bizlere yaz havası yaşattı, diyebiliriz. Güneş koyu renk saçları ile uygun makyajı ve şık ve sade tarzı ile çok hoş görünüyor.

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında Muhteşem Yüzyıl’ın şehzadesi Cihangir (Tolga Sarıtaş ) Güneşin Kızları dizisinde Ali karekteri ile bizlerle buluştu. Güneşin Kızları Ali kıyafetleri de pek çok kişiden tam not aldı. Sizlerde Güneşin kızları kıyafetleri ve detayları ile ilgileniyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

18 Haziran Güneşin Kızları Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.