Güllerin Savaşı Yeni Sezon Kıyafetleri


Güllerin Savaşı yeni sezon tanıtım kıyafetleri

Güllerin Savaşı yeni sezon tanıtım kıyafetleri

 

Güllerin Savaşı yeni sezon fragmanı ile ekranlara bomba gibi düştü. Gülfem ve Gülru arasında süren savaşta her geçen gün dozajını arttırırken, Ömer bu durumda nasıl bir taraf olacak merak konusu.Güllerin savaşı 49. bölüm 5 Eylül Cumartesi akşamı saat 20 ‘de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.Aşk , kıskançlık ,gurur ve heyecan yine bir arada fırtınalar estirmeye devam edecek. Üç başrol oyuncusunun yeni sezon tanıtım konsepti için birlikte stüdyoya girdikleri tanıtım çekimleri sıcak görüntülerle ve şık kıyafetlerle bizlerle buluştu. Güllerin Savaşı yeni sezon tanıtım kıyafetleri dizi kıyafetleri kadar dikkat çekiyor.

 

Güllerin Savaşı tanıtım kıyafetleri ile görülen Canan Ergüder /Gülfem beyazlar içinde görülürken, Damla Sönmez /Gülru siyah ve pembe elbiseleri ile çok hoş görünüyor. Barış Kılıç/ Ömer ise siyah takım ve beyaz gömlek ile her zaman ki gibi şık ve cool görünüyor.

 

Güllerin Savaşı yeni sezon kıyafetleri şık görünümleri ile hanımlardan tam not alacaktır. Gülfem dore detaylı, kalın askılı , göğüs dekolteli  beyaz elbisesi ile adeta ışıldıyor. Gülfem’in bir diğer elbisesi ise siyah ve beyazın muhteşem uyumu ile hazırlanmış straplez bir model.

 

Güllerin Savaşı Gülru tanıtım elbisesleri ise V yaka , bel kısmında cutt off detayları olan siyah elbise. Gülru siyah elbisesi ile çok şık ve asil görünüyor. Siyahlar içinde ki Gülru ikinci elbise olarak parıltılı, boyundan bağlı pembe bir elbise tercih ediyor.

 

Güllerin Savaşı yeni sezon tanıtım kıyafetleri şık görünümleri ile yeni sezonda hanımların davet ve organizasyonlarda tercih edeceği modellere ilham verecek şıklıkta ve zariflikte. Her stil ve tarz hanımın kendinden bir şeyler bulacağı elbiseler sizlerle galerimizde buluşuyor.

 

Güllerin Savaşı Tanıtım Kıyafetleri Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.