Güllerin Savaşı 66. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güllerin Savaşı 66.bölüm kıyafetleri

Güllerin Savaşı 66.bölüm kıyafetleri

Güllerin savaşı dizisi 68. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Buda Gülfem ile Gülru savaşının sonucunu 68. bölümde göreceğimizi gösteriyor ise de Güllerin savaşı 66. bölümde Gülfem Gülru’nun defilesini sabote ederek savaşa devam ettiğini gösterecek. Güllerin Savaşı defile denilince tabi ki şıklık akla geliyor. Güllerin Savaşı kıyafetleri bu hafta çok şıklar.

 

Güllerin Savaşı 66.bölüm kıyafetleri defile şıklığı içinde olacağından göz alacak elbiselerden oluşuyor. Özellikle Gülru’nun defile için tercih ettiği dantel detaylı siyah elbise göz kamaştırıyor. Gülru elbisesini saç modelinin şıklığı ve makyajının güzelliği ile tamamlamış. Gülru şık olur da Gülfem yanında nasıl olur? Tabi ki şık ve dikkat çekici Gülfem kırmızı elbisesi ile hoş görünüyor. Elbisesini kırmızı taşlı küpelerle tamamlıyor.

 

Gülru ve Gülfem şıklığında günlük şıklıkta göz alıyor. Güllerin Savaşı dizi kıyafetleri Gülru kıyafet sponsorları  ve Gülfem kıyafet markaları  neler soruları ile sıklıkla sorgulanıyor. Bizler sizler için Güllerin Savaşı 66. bölüm kıyafet markalarını araştırıyoruz,sizler bizi takip ederek kıyafetlere ulaşabilirsiniz.

Güllerin Savaşı 66.bölüm 23 Ocak Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.