Güllerin Savaşı 60. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güllerin Savaşı 60.bölüm kıyafetleri

Güllerin Savaşı 60.bölüm kıyafetleri

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Güllerin savaşı 60. bölüm ile 5 Aralık akşamı Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Güllerin Savaşı kıyafetleri tüm detayları ile birlikte yazımızda sizleri bekliyor.

 

Pek çok kişinin yakından takip ettiği Güllerin Savaşı dizi kıyafetleri özellikle bayanların beğenisini kazanıyor ise de baylarında dikkatini çekmiyor değil. Özellikle  Ömer kıyafetleri yakından takip ediliyor. Ömer kazak, ceket, palto ve takım elbiseleri erkek izleyenlerin stilinde rol oynuyor. 60. bölüm Ömer kıyafetleri arasında mavi lacivert kazak ve gri takım çok beğenilecek.

 

Gülru Güllerin savaşı dizisinin ilk bölümünden itibaren büyük değişim geçirdi. Kıyafetleri artık çok şık ve ve çok dikkat çekiyor. Her zaman tarzını yansıtan kıyafetleri tercih eden Gülru temiz ve şık görünmeyi başarıyor. Güllerin Savaşı 60. bölüm kıyafetleri arasında Gülru straplez, uzun , balık etek abiye elbisesi ile şahane görünüyor.

 

Gülru’nun ilk başlarda hayran olduğu sonrasında ise düşman olduğu Gülfem ise her bölüm şıklığı ile dikkatleri çekiyor. Güllerin Savaşı 60. bölüm Gülfem kıyafetleri arasında bordo renk tek kol elbise ve bordo renk küpe çok beğenilecek.

 

Güllerin Savaşı dizisinin bir diğer sevine ismi Cihan ise şimdilerde gömlekleri ile çok beğeniliyor. 60. bölümde giydiği bordo gömlekte bunlardan birisi. Güllerin savaşı 60. bölüm kıyafetleri ve markaları daha detaylı olarak sizlerle galerimizde bir araya geliyor.

 

5 Aralık Güllerin savaşı 60.Bölüm kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.