Güllerin Savaşı 53. Bölüm Kıyafetleri

Güllerin Savaşı 53. bölüm dizi kıyafetleri

Güllerin Savaşı 53. bölüm dizi kıyafetleri

Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem ve Gülru aralarında ki savaşı son hızı ile devam ettirirken dışarı karşı mutlu aile tablosu çizmeye çalışıyorlar. Ömer ise Gülru’nun hamileliğine Gülfem’min istediği tepkiyi vermiyor ve Cahide ise Gülru’nun hamileliğini öğrendiğinde çok farklı davranıyor. Güllerin Savaşı 53. bölüm izleyenleri ile  17 Ekim Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında buluşmaya devam ediyor.

 

Güllerin Savaşı kıyafetleri ise dizinin konusu ve olayları kadar dikakt çekişyor .İkisi de modacı olan Gülfem ve Gülru giydikleri kıyafetler ile de adeta savaş halindeler. Gülfem’in klasik şıklığı ile Gülru’nun genç ve modern şıklığı yarışıyor .Sadece Gülru ve Gülfem kıyafetleri değil Ömer tişört,gömlek, ceket ve pantolon modelleri kadar Cihan gömlek ve pantolon modelleri de dikkatlerden kaçmıyor.

 

Güllerin Savaşı 53. bölüm kıyafetleri yine göz kamaştırıcı kombinlerden oluşuyor. Gülru kıyafetleri arasında beyaz kısa bluz,beyaz yelek ve kot pantolon ile yaptığı kombin çok beğenilecek ve sezonun trendlerini yansıtacak.

 

Güllerin Savaşı Gülfem kıyafetleri en çok dikkat çeken bayan dizi kıyafetleri arasında yer almaya devam ediyor. Gülfem 53. bölüm kıyafetleri arasında siyah kalın askılı midi boy kalem elbisesi ile göz kamaştıran bir şıklık sergiliyor.

 

Dizi kıyafetleri pek çok kişinin stil ve tarzının belirlenmesinde önemli rol oynarken özellikle şık kıyafetleri ve takıları ile Güllerin Savaşı dizi kıyafetleri de dizi modası takipçilerinden tam not alıyor. Güllerin Savaşı 53. bölüm kıyafetleri ve markaları için sizlerde galerimizi gezmelisiniz.

 

17 Ekim Güllerin Savaşı 53. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.