Güllerin Savaşı 52. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güllerin Savaşı 52. bölüm kıyafetleri

Güllerin Savaşı 52. bölüm kıyafetleri

Güllerin Savaşı 52. bölümde Gülru ve Gülfem Cihan için bir kez daha bir araya geliyorlar. Gülfem ve Gülru ateşkes imzalamış görünselerde aslında savaş tüm hızı ile devam ediyor.Ömer ise Gülru’nun hamileliğini öğreniyor. Sevgilisi Broke ile Amerika’ya dönmeyi planlayan Ömer bu durumda ne yapacak? Güllerin Savaşı kıyafetleri de olayları kadar dikkatle takip ediliyor.

 

Güllerin Savaşı Kanal D tanıtım kıyafetleri çok beğenildi. Kanal D tanıtımlarında Canan Ergüder/Gülfem boyundan bağlı  mavi tulumu ile çok işık görünürken; Damla Sönmez/Gülru ise desenli şort tulumu ve şapkası ile hoş bir görünüm elde etti. Barış Kılıç/Ömer şık görünümü ile bir kez daha hayranlarından tam not alırken Sercan Badur/Cihan kareli gömleğini beyaz pantolon ile tamamlayarak hoş görünüyor.

 

Güllerin Savaşı 52. bölüm kıyafetleri arasında Gülru gri diz altı kolsuz elbise sezonun trendlerini yansıtırken , Gülfem beyaz asimetrik bluz ve siyah etek ile hoş görünüyor. Ayrıca Gülru beyaz bluz ve kot pantolon ile yaşının şlıklığında görünürken Yonca bordo elbisesi ile çok hoş görünüyor.

 

Güllerin Savaşı dizisi kıyafetleri arasında Cihan kıyafetleri son dönemlerde özellikle dikkat çekiyor. Cihan 52. bölüm kıyafetleri arasında yer alan siyah pantolon , salaş tişört ve gömlek kombini çok beğenilecek.Ömer ise beyaz polo yaka tişört ve siyah pantolon kombini ile şık görünüyor.

 

Güllerin Savaşı dizi kıyafetleri her hafta izleyiciden tam not alırken ,dizi modası takipçileri de dizi kıyafetlerini yakından izliyor. Sizlerde Güllerin Savaşı 52. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde detayları ile birlikte sizlerle buluşuyor.

 

3 Ekim Güllerin Savaşı Kıyafet Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.