Güllerin Savaşı 49. Bölüm Kıyafetleri

Güllerin Savaşı dizisi 49. bölüm kıyafetleri

Güllerin Savaşı dizisi 49. bölüm kıyafetleri

 

Güllerin Savaşı yeni sezona yine Cumartesi akşamı ile birlikte merhaba dedi. 5 Eylül Cumartesi akşamı oynayan 49. bölüm ile izleyicisi ile buluşan güllerin Savaşı yeni sezon dizi kıyafetleri de yazımızda sizlerle buluşuyor. Gülru ve Gülfem savaşı devam ederken sizlerde yazılarımızda kıyafetleri takip edebilirsiniz.

 

Güllerin Savaşı 49. bölüm kıyafetleri arasında Gülfem kıyafetleri ile bu sezonda da dikkatleri çekecek. Gülfem 49. bölüm kıyafetleri arasında özellikle küpe modelleri ile çok beğenilirken kırmızı boyundan bağlı elbisesi  ve gözlüğü ile de dikkatleri çekti.

 

Güllerin Savaşı 49. bölüm dizi kıyafetleri arasında Yonca elbise modelelri ile dikkat çekti.Özellikle lacivert beyaz çiçekli elbisesi sezonun en trend modellerinden birisi . Pudra pembe elbisesi ile ise şık ve zarif görünen Yonca kıyafetleri ile beğenileri topluyor.

 

Güllerin Savaşı kıyafetleri, Gülru kıyafetleri ile çok dikkat çekerken Güllerin Savaşı 49. bölüm Gülru kıyafetleri arasında Gülru yaka kısmı bağlı beyaz bluzu ile çok beğenilirken siyah beyaz desenli askılı bluzu ile çok beğenildi.

 

Güllerin Savaşı dizi kıyafetleri her bölüm dikkat çeken detayları , şık modelleri, çantaları ve takıları ile çok dikkat çekiyor. Sizlerde Güllerin Savaşı 49. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar ile ilgili tüm detayları öğrenmek için galerimizde yer alan resimlere tıklamalısınız.

 

Güllerin Savaşı 5 Eylül 49.Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.