Güllerin Savaşı 47. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güllerin Savaşı 47. bölüm 6 haziran kıyafetleri

Güllerin Savaşı 47. bölüm 6 haziran kıyafetleri

Güllerin Savaşı dizisinde olaylar dur durak bilmiyor. Gülfem gerçekleri öğrenir ve Halide’nin kızı olduğunu kabullenmezken, Halide ise Gülfem’in tepkisini merak eder. Gülru ise olanlardan mutlu bir şekilde artık sadece aşkını yaşamak isterken öğrendiği gerçekle bir kez daha hayal kırıklığı yaşar.Güllerin savaşı 47. bölüm tüm heyecanı ile Kanal D ekranlarında bizleri bekliyor.

Güllerin Savaşı 47. bölüm kıyafetleri Gülru kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Gülru’nun siyah yelek kombini çok trend olan yelekli kombinlere örnek teşkil ediyor. Bununla beraber askılı tişört ile yaptığı kombinde ki  kolye de çok beğenilecek. Gülru kıyafetleri ve takıları galerimizde sizleri bekliyor.

Güllerin Savaşı kıyafetleri arasında Gülfem kıyafetleri de pek çok hanım tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle Gülfem’in derin omuz ve göğüs dekolteli kırmızı elbisesi çok dikkat çekecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Ayrıca Gülfem’in mavi tulumuda beğenileri toplayacak.Güllerin Savaşı kıyafte markaları sizleri galerimizde bekliyor.

6 Haziran Güllerin Savaşı Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.