Gülizar 1.Bölüm Kıyafetleri


Gülizar 1.bölüm kıyafetleri

20 Ocak Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Gülizar dizisi kıyafetleri ile de şimdi yazımızın devamında yer alan foto galerimizde sizlerle buluşuyor. Dizide hanımlar kadar beylerde kıyafetleri yakından takip edecektir.

Gülizar kıyafetleri 1.bölüm kıyafetleri ile birlikte özellikle genç hanımların dikkatini çekecek. Gülizar ceket,kaban, bluz ve jean pantolon modelleri kadar Gülizar takı modelleri ve Gülizar saç bantları da beğenileri kazanacaktır.

Gülizar dizi kıyafetleri Murat kıyafetleri ile erkek modasında söz sahibi olacak ve bayların yakın takibinde yer alacak. Ayrıca Mine kıyafetleri, Teksoy kıyafetleri, Suzan kıyafetleri, Nazan kıyafetleri ve Tuğrul kıyafetleri de dizide dikkat çekecek olan kıyafet kombinleri olacaktır.

Gülizar Oyuncuları:

Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Ömer Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

Yapım: O3 Medya

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Çağan Irmak

Proje Tasarım: Çağan Irmak

Senaryo: Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik: Çiğdem Erken

Gülizar 1.Bölüm 20 Ocak Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.