Gecenin Kraliçesi Kıyafetleri 9.Bölüm

Gecenin Kraliçesi 9. bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 9. bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi dizisi yayınlanacak olan 9. bölümde yaşanacak olaylar kadar dikkat çeken kıyafetleri ile de izleyenlerin ilgisini çekecek. Gecenin Kraliçesi 9. bölüm kıyafetleri  şık kombinlerden oluşuyor. hanımların tüm beğenisini kazanacak olan bluz, gömlek, kazak,palto ve takı modelleri ile sizlerle yazımızın devamında yer alan galerimizde buluşuyor.

 

Gecenin Kraliçesi kıyafetleri Esra şıklığı ile  her hafta izleyenlerine merhaba diyor. Esra şık  görünmeyi beceren kadınlardan. Esra şık olduğu kadar tarz sahibi bir kadın olarak sezonun trendi olan çizgili pantolonunu gri vücudunu tam saran kazak ve uzun kolye ile tamamlıyor.

 

Selin ise Gecenin Kraliçesi dizi kıyafetleri arasında şık olan isimlerden bir diğeri. Selin 9. bölüm kıyafetleri yine stil sahibi kadınlara hitap ediyor. Selin paltosu ile çok hoş görünürken. Asıl beğeniyi Selin bebe mavisi pantolon ve bebe mavisi detayları bulunan beyaz gömlek ile kazanıyor. Gecenin Kraliçesi Murat kıyafetleri de tarz sahibi beylere hitap ediyor.

Gecenin Kraliçesi 9.Bölüm 8 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.