Gecenin Kraliçesi Kıyafetleri 7.Bölüm

Gecenin Kraliçesi 7.bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 7.bölüm kıyafetleri

Başrollerinde Meryem Uzerli (Selin), Murat Yıldırım  (Kartal) ve Uğur Polat (Aziz ) ‘ın paylaştığı Gecenin Kraliçesi dizisine 7.bölümden itibaren ünlü oyuncu Reha Özcan Osman rolü ile dahil oluyor. Olaylar Osman’ın gelişi ile daha heyecanlı bir hal alırken dizi her geçen gün izleyenlerin daha çok beğenisini kazanıyor. Gecenin Kraliçesi kıyafetleri ile de çok dikkat çekerken her hafta en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Gecenin Kraliçesi 7. bölüm kıyafetleri arasında Selin bebe mavisi elbise ile çok hoş görünüyor.  V yaka uzun kollu ,beli kendi kumaşından kemer detaylı olan elbise ile çok şık görünen Selin lacivert bluz ve beyaz pantolon ile de çok hoş görünüyor.

 

Gecenin Kraliçesi dizi kıyafetleri arasında hanımların dikkatini çeken Esra kıyafetleri ve Hüma kıyafetleri kendi tarzları ile yakından takip ediliyorlar. Esra kazak, bluz,etek ,pantolon ve mont modelleri ile beğenileri kazanırken; Hüma kıyafetleri yelek, kazak, pantolon ,ceket, hırka ve kaban modelleri ile yakından takip ediliyor.

 

Erkek modasına yön veren Gecenin Kraliçesi Kartal kıyafetleri bu hafta da beğenileri kazanacak kombinlerden oluşuyor. Kartal mor hırka ve lacivert gömlek izleyenlerden tam not alacak. Erkek dizi kıyafetleri arasında yer alan Mert kıyafetleri de beğenileri kazanmaya devam ediyor.

 

Gecenin Kraliçesi dizisine yeni katılan Reha Özcan /Osman kıyafetleri de dikkat çekecek gibi görünüyor. Kara Sevda dizisinde Emir karekterinin giydiği yakasız gömlek modellerinden tercih eden Osman gömlekleri bakalım nasıl tepkiler alacak. Gecenin Kraliçesi 7.bölüm kıyafetleri ve markaları tüm detayları ile sizleri galerimizde bekliyor.

 

Gecenin Kraliçesi 7.Bölüm 23 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.