Gecenin Kraliçesi Kıyafetleri 6.Bölüm


Gecenin Kraliçesi 6.bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 6.bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi dizisinde düğün var. Bu aralar dizilerde sıklıkla gelinlik modeli görmemiz ile birlikte dizi gelinlikleri modası başlamış oldu. Gecenin Kraliçesi dizisi için gelinlik giyen Meryem Uzerli ilk kez gelinlik giymiş oldu.Meryem Uzerli gelinlik modeli içinde çok güzel görünüyor.

 

Gecenin Kraliçesi 6. bölüm kıyafetleri Selin gelinlik modeli kadar düğün kıyafetleri ile de beğenileri kazanıyor. Hüma düğün için siyah ekru bir tulum tercih ederken,Esra bordo bir elbise giymeyi tercih ediyor.

 

Gecenin Kraliçesi bayan dizi kıyafetleri ile olduğu kadar erkek dizi kıyafetleri ile de beğenileri kazanıyor.Dizinin erkek modasına yön veren isimlerinden Mert yelekli bir kombinle karşımızda yer alırken Hakan ise lacivert ceketli kombini ile çok şık duruyor. Damat Aziz bey ise lacivert damat takımı ile damatlara fikir veriyor.

 

Gecenin Kraliçesi kıyafetleri arasında bu hafta Selin kıyafetleri sadece gelinlik ile değil yine bir kaban ile çok beğenilecek.Selin haki yeşil kolları işleme detaylı kaban görenlerden tam not alacak. Selin ekru triko kazak,lacivert pantolon ile de günlük şıklığı sergiliyor.

 

Gecenin Kraliçesi dizi kıyafetleri arasında kartal kıyafetleri erkek modasının aranan isimleri arasında yer alıyor.6. bölümde Kartal boğazlı koyu mavi kazak ile beğenileri kazanacak. kartal Selin ile Aziz’in evlenmesine engel olamazsa neler olacak? Bekleyip göreceğiz,ama Gecenin Kraliçesi 6. bölüm kıyafetleri ve Selin gelinliği için beklemenize gerek yok detaylar galerimizde sizleri bekliyorlar.

 

Gecenin Kraliçesi 6.Bölüm 16 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.