Gecenin Kraliçesi Kıyafetleri 5.Bölüm

Gecenin Kraliçesi 5.bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 5.bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi dizisi ilk bölümünden itibaren büyük dikkat çekerek izleyenler tarafından beğenildi. İzleyicisinin oyuncuları  ve konusu kadar dizi kıyafetlerinide beğendiği Gecenin Kraliçesi dizi modası takipçilerinden de tam not alıyor. Tarzı ve stili ile en çok dikkat çeken Selin kıyafetleri olurken Esra kıyafetleri ve Hüma kıyafetleri bayan modasına yön verirken; Gecenin Kraliçesi kıyafetleri arasında yer alan Kartal kıyafetleri ve Aziz kıyafetleri erkek modasına yön veriyor.

 

Gecenin Kraliçesi 5. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çekecek olan Selin omuz detaylı kalem elbise olacak. Bununla birlikte Aziz lacivert takım elbisesini boğazlı kazak ile tamamlayarak farklı  bir şıklık elde ediyor.

 

Gecenin Kraliçesi dizi sponsorları kimler ,Selin nereden giyiniyor?, Hüma kıyafet markaları neler?, Esra kıyafetleri tasarım mı? Kartal kıyafetleri hangi markaların soruları ise sıklıkla sorulan Gecenin kıyafetleri ile ilgili sorular oluyor. Sizlerde Gecenin Kraliçesi 5. bölüm kıyafet markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 

Gecenin Kraliçesi 5.Bölüm 9 Şubat Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.