Gecenin Kraliçesi Kıyafetleri 13.Bölüm


Gecenin Kraliçesi 13.bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 13.bölüm kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi dizisi 13. bölümü ile 5 Nisan Salı akşamı izleyenleri ile Star Tv ekranlarında buluşmaya devam ediyor. pek çok kişinin yakından takip ettiği Gecenin Kraliçesi  kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında beğenileri kazananlardan birisi. Özellikle bayanların yakından takip ettiği Gecenin Kraliçesi için sizlerde bizi takip etmelisiniz.

 

Gecenin Kraliçesi 13. bölüm kıyafetleri arasında Selin ekru triko ve gri pantolon kombini özellikle çok şık görünüyor. Selin ekru trikosu modeli ve tarzı ile çok şık  görünüyor. Selin çizgili triko ile de şık görünmeye devam ediyor.

 

Gecenin Kraliçesi Esra kıyafetleri denildiğinde ; 13. bölümde Esra siyahın asil görünümünü kullanıyor. Mert ise çizgili triko ile sezonun trendlerini ben çok şık taşırım diyor. Mert trikosunu jean pantolon ile kombinliyor.

 

Gecenin Kraliçesi erkek kıyafetleri arasında Kartal kıyafetleri de yer alıyor. Kartal somon rengi gömlek kadar dikkat çeken bir diğer kıyafet ise Kartal sweat oluyor. Aziz fermuarlı gri hırka ise çok şık görünüyor.

 

Gecenin Kraliçesi dizi kıyafetleri arasında Hüma kıyafetleri tazrı ve şık modelleri ile beğenileri kazanıyor. Hüma koyu yeşil ceket rengi ve modeli ile sezonda dolabınızda olması gereken parçalar arasında yer alıyor. Hüma mor pantolon ve pudra bluz kombini renk uyumu ile şahane görünüyor.

 

Gecenin Kraliçesi 13.Bölüm kıyafet Galerisi (5 Nisan ):

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.