Evli ve Öfkeli Tanıtım Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli kıyafetleri

Evli ve Öfkeli kıyafetleri

ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Evli ve Öfkeli dizisi dizi kıyafetleri ile yazımızda sizlerle buluşuyor. Evli ve Öfkeli tanıtım kıyafetleri şık modelleri ile beğenileri toplarken dişzi de giyilen gelinlikler çok beğenildi.

 

Evli ve Öfkeli kıyafetleri, kıyafet markaları ve dizi sponsorları her hafta yayınlanacak bölümlerle birlikte sizlerle buluşmaya devam edecek. Evli ve Öfkeli Birce Aklaya/Esra kıyafetleri şık, zarif ve elegan modelleri ile sadelikten hoşlananlara hitap edecek.

 

Evli ve Öfkeli Ebru Cündübeyoğlu/Seray kıyafetleri gösterişli ve bakımlı görünmek isteyen hanımlara hitap edecek modelleri ile her zaman şıklığını koruyacak. Seray kıyafetleri ile değil takı modelleri, ayakkabıları , saçları ve makyajı ile de dikkat çekecek.

 

Evli ve Öfkeli Yıldız Çağrı Atiksoy /Mine kıyafetleri ise sade bir şıklıktan hoşlanan hanımlara hitap ederken, Mine zerafeti ile hanımlardan tam not alacak.

 

Evli ve Öfkeli Ayça Erturan/Dilek kıyafetleri günlük şıklıkta rahatlıktan yana olan hanımlara hitap edecek.Özellikle hırka modelleri yakından takip edilecek.

 

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri Birce Akalay/Mine siyah dantel elbisesi ile ; Ebru Cündübeyoğlu/Seray fuşya bluz ve siyah deri etek ile;Ayça Erturan/Dilek mavi elbisesi ile ve Yıldız Çağrı Atiksoy /Mine pudra elbisesi ile çok beğenilecek.

 

Evli ve Öfkeli dizisi yayınlanacak her bölümünde giyilecek şık kıyafetleri  ile sizlerle sitemizde buluşacak. Evli ve Öfkeli kıyafetleri ve markaları merak edenler için galerimizde.

 

Evli ve Öfkeli Dizi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.