Evli ve Öfkeli Kıyafetleri 29.Bölüm


Evli ve Öfkeli 29.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 29.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisinde anneler günü organizasyonları var. Anneler gününde bakalım neler olacak? Şıklık yarışında en şık kim olacak? Evli ve Öfkeli 29. bölüm kıyafetleri beğenileri kazanacak kombinlerle bizlerle buluşuyor.

Evli ve Öfkeli kıyafetleri arasında Dilek bordo bluz ve desenli etek ile baharı adeta üzerine taşımış. Ayrıca Dilek çizgili muzun hırka ile sezonun trendlerini giyer ve tarzımı yansıtırım diyor.

Evli ve Öfkeli sponsorları denilince Mine kıyafetleri özellikle beğenileri kazanıyor. Mine pudra ceket, fermuar detayları ile çok şık. Siyah pantolon ve siyah beyaz  desenli bluz ile şahane görünüyor.

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri arasında Esra kıyafetleri yine beğenileri kazanacak maskülen tarzı ile bizlerle buluşuyor. Esra gömlek model ve renkler,i şık tişört ve bluzlar ve jean pantolonlarla kombinliyor. Kolye ,küpe ve bileklikler ise tarzına tarz katıyor.

Evli ve Öfkeli dizi sponsorları erkek modasına da yön veren kıyafetlerle çok şık görünüyor. Tarık kıyafetleri, Cenk kıyafetleri ve Murat kıyafetleri erkek izleyicilerin yakın takibinde yer alıyor. Gömlek,tişört,ceket,pantolon ve yelekler erkek izleyenlere kombinler konusunda fikir veriyor.

Evli ve Öfkeli 29.Bölüm 8 Mayıs Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. İzleyici dedi ki:

    Seray’ın 29. bölümde pembe küpelerine de dikkat etmeliydiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.