Evli ve Öfkeli Kıyafetleri 24.Bölüm


Evli ve Öfkeli 24. bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 24. bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 24.bölüm ile 3 Nisan akşamı Atv ekranlarında yerini alacak ve dizi izleyenleri yine eğlenceli, romantik ve heyecanlı dakikalar geçirecekler. Diziyi izleyenler dizinin konusu kadar dizi kıyafetlerini de yakından takip ediyorlar. Evli ve Öfkeli kıyafetleri özellikle bayan modasına yön verirken, erkek modasını da etkiliyor.

 

Evli ve Öfkeli 24.bölüm kıyafetleri arasında Mine saks mavisi kaban çok şık modeli ve şahane sezonun trendi rengi ile çok dikkat çekiyor.Kabanının içine giydiği siyah bluz şık ve asil görünüyor.Mine her zaman sade bir şıklık sergilerken çok hoş görünmeyi başarıyor.

 

Evli ve Öfkeli Seray kıyafetleri her zaman şık görünen görünümleri ve tarz takı ve ayakkabı modelleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Seray 24. bölümde giydiği siyah askılı elbisesini zarif kolye ve küpelerle tamamlıyor. Seray bordo elbise hem rengi hem modeli ile çok şık görünüyor.

 

Esra Evli ve Öfkeli  kıyafetleri her hafta maskülen tarzdan oluşan bayanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Esra 24. bölüm kıyafetleri arasında sezonun rengi olan zeytin yeşili gömlek ve kazağı ile beğenileri kazanıyor. doğal tonlarda yeşil Esra’ya yakışıyor.

 

Evli ve Öfkeli dizisi denilince pek çok kişinin dikkatini Dilek kıyafetleri çok çekiyor. Dilek 24. bölümde siyah ceket ve ekru bluz kombini ile olduğu kadar program için giydiği mürdüm rengi elbise ile de dikkatleri çekecek. Özellikle hardal sarısı elbise çok şık görünüyor.

 

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri arasında 24. bölümde Deniz kıyafetleri de dikkatlerden kaçmayacak. Deniz siyah deri ceket ve desenli bluz kombini yaşının şıklığını yansıtırken ; Yeşil bluz ile siyah pantolon ve düz siyah ayakkabıları tercih ederek genç ve dinamik görünmeyi başarıyor.

 

Evli ve Öfkeli dizi sponsorları arasında erkek modasına yön veren Murat kıyafetleri,Tarık kıyafetleri ve Cenk kıyafetleri de beğenileri kazanarak aranan konular arasında yer alıyor. Evli ve Öfkeli 24. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

 

Evli ve Öfkeli 24.Bölüm 3 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.