Evli ve Öfkeli Kıyafetleri 23.Bölüm


Evli ve Öfkeli 23.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 23.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi Pazar akşamlarının sevilerek takip edilen dizisi olarak 27 Mart akşamı Atv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Evli ve Öfkeli kıyafetleri özellikle bayan izleyenlerin yakın takibinde yer alan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. he kadının stiline ve tarzına birşeyler ekleyebileceğin kıyafetleri ile Evli ve Öfkeli dizisi dizi modası severlerin yakın takibinde yer alıyor.

 

Evli ve Öfkeli 23. bölüm kıyafetleri arasında yine Seray kıyafetleri zirveye oturuyor. her zaman bakımlı ve şık bir kadın olan Seray 23. bölümde de göz kamaştıran tarzı ile beğenileri kazanıyor. Seray kırmızı elbise kendine güvenen cesur şıklığını ortaya koyuyor. Seray ekru bluz,siyah tayt ve küpeler,bileklik ile ise genç dinamik ve fresh bir görünüm sergiliyor.

 

Evli ve Öfkeli Mine kıyafetleri sade şıklığı tercih eden cool kadınlara hitap ediyor. Genellikle pantolon bluz ya da gömlek kombinlerini tercih eden mine basic elbise modellerini de çok iyi taşıyor. 23. bölümde mine bordo siyah ve ekru renklerin blok desenli birleşiminden oluşan gömleği ile dikkatleri çekiyor.

 

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri denildiğinde spor ve maskülen tarzdan hoşlananlar Esra kıyafetlerini yakından takip ediyorlar. Esra spor şıklığını maskülen tarz ile birleştirerek güzelliğini bütünlüyor. Esra palto, kaban ve montları ile olduğu kadar, deri ceket, jean gömlek, pantolon, kazak ve bluz modelleri ile de dikkatleri çekiyor.

 

Evli ve Öfkeli dizi sponsorları arasında yer alan Dilek kıyafetleri her hafta hanımların dikkatini çekiyor. Etek bluz ya da gömlek kombinleri kadar ,elbise kombinleri de çok beğenilen  Dilek ; kaban ve mont modelleri ile de dikkatleri çekiyor.

 

Evli ve Öfkeli 23.Bölüm 27 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.