Evli ve Öfkeli Kıyafetleri 22.Bölüm

Evli ve Öfkeli 22.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 22.bölüm kıyafetleri

Pazar akşamlarının sevilerek takip edilen dizisi Evli  ve Öfkeli 20 Mart akşamı izleyenleri 22.bölümü ile bizlerle buluşuyor.  Evli  ve Öfkeli 22 bölüm kıyafetleri izleyenlerden tam not alacak kombinlerden oluşuyor. Şık elbiseler, bluzlar,gömlekler,trikolar,pantolonlar ve kabanlar sizleri galerimizde bekliyor.

 

Evli  ve Öfkeli kıyafetleri bayanların yakın takibinde olan kombinlerden oluşuyor. Her stil ve tarzda kıyafetleri ile  Evli  ve Öfkeli dizisi Pazar akşamları evlerimize konuk oluyor. Mine her daim zarif ve sade bir şıklık içerisinde. Mine 22.bölümde lacivert ceket ile çok şık görünüyor.Dilek kıyafetleri her geçen gün şıklığını arttırarak devam ettiriyor.

 

Evli  ve Öfkeli dizisinde Murat ve Esra sonunda kavuşacaklar ve  Evli  ve Öfkeli dizi kıyafetleri arasında  beğenileri kazanan Esra kıyafetleri arasına  22.bölümde giydiği siyah elbise de dahil oluyor.Seray ise her zaman bakımlı ve gösterişli bir kadın olarak her daim şık. Seray 22.bölümde kırmızı elbise ve siyah ceket kombini ile klasik kırmızı siyah uyumunu çok başarılı taşımış. Ama Seray’ın bu bölüm en şık elbisesi siyah yakasında beyaz detay bulunan oluyor.

 

Evli  ve Öfkeli 22.Bölüm 20 Mart Kıyafetleri:

 

2 Cevaplar

  1. haccar dedi ki:

    evli ve öfkeli dizisindeki esra nın takı sponsoru??? yada nerden bulabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.