Evli ve Öfkeli Kıyafetleri 20.Bölüm

Evli ve Öfkeli 20.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 20.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 6 Mart 20. bölüm Seray kırmızı elbise, siyah kolye, Murat gri sweat, Esra jean gömlek, Mine gri elbise, Dilek renkli kaban ile Cenk gri sweat markaları ve Evli ve öfkeli  dizi sponsorları ile yazımızın devamında yer alan galerimizde siz dizi modası severleri bekliyor.

 

Evli ve Öfkeli 20. bölüm kıyafetleri Esra , Dilek, Seray ve Mine’nin okudukları lisede düzenlenen pilav günü şıklığı ile göz kamaştıracak . Özellikle Seray kırmızı elbise ve büyük siyah kolye kombini ile çok beğenilecek. Seray kadar şık görünen bir diğer isim ise Mine oluyor. Mine gri elbise ve gri çanta ile ton sür ton trendini yakalamış.Dilek pilav gününe siyah elbise ile katılırken,Esra’nın kıyafetini sizlerle paylaşacağımızı hatırlatırız.

 

Evli ve Öfkeli kıyafetleri sadece hanımların şıklığı ile değil beylerin kıyafetleri ile de yakından takip ediliyor. Murat kıyafetleri denilince montlar ,kazaklar ve gömlekler ilk akla gelenler olurken, 20.bölümde gri sweat ile de çok beğenilecek. cenk denilince genellikle klasik giyim akla geliyor. Tarık spor şıklığın ilk akla gelen isimlerinden. Evli ve Öfkeli 20. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları öğrenmek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Evli ve Öfkeli 20. Bölüm 6 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.