Evli ve Öfkeli Kıyafetleri 18.Bölüm

Evli ve Öfkeli 18.bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 18.bölüm kıyafetleri

Pazar akşamı hep birlikte kayağa tatil yapmaya gidiyoruz. Çok eğlenceli olacak olan Evli ve Öfkeli 18. bölümde kahramanlarımız hep birlikte tatile çıkıyorlar. Üstüne birde sevgililer günü  kutlamaları eğlence ve şıklık bir arada. Evli ve öfkeli 18. bölüm kıyafetleri göz kamaştıracak.

 

Evli ve Öfkeli 18. bölüm elbiseleri hanımların tarzını ve stilini yansıtan modelleri ile pek çok hanımın sezonda davet ve organizasyonları için fikir verecek şıklıkta. Seray omuzları açıkta bırakan bordo elbisesini şık topuz saçları ile tamamlıyor. Mine ise tek omuz siyah elbisesini ,çok şık bir küpe ve kısa kesim modern saçları ile tamamlıyor.Esra omuzları tül detaylı kolsuz siyah elbisesi,ortadan ayrılmış topuz saçları ile şık ve zarif görünüyor. Dilek ise lacivert kolsuz elbisesi,şık küpesi doğal dalgalı bir yanda toplanmış saç modeli ile çok hoş bir görünüm sergiliyor. Kadın ve 4 farklı stil.

 

 Evli ve Öfkeli kıyafetleri arasında kayak kıyafetleri de yer alıyor. Şık montlar,şahane bereler ve kazaklar hem erkek hem kadın modasına yön verecek.  Mine, Esra,Seray ve Dilek mont, kaban ve bere modelleri ile çok beğenilirken; Tarık,Cenk, Murat ve Macit montları ve kazakları ile dikkatleri çekecekler. Evli ve Öfkeli  18.bölüm kıyafetleri ve markaları çok beğenilerek yakından takip edilecek,sizlerde yakından takip etmek için galerimizi gezmelisiniz.

 

Evli ve Öfkeli 18.Bölüm 21 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.