Evli ve Öfkeli Final Kıyafetleri 30.Bölüm


Evli ve Öfkeli 30.bölüm final kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 30.bölüm final kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerini üzecek ,çünkü birazdan oynayacak olan 30. bölüm ile final yaparak ekranlara veda ediyor. Dizinin Pazar akşamları izleyenleri ve hoş vakit geçiren takipçileri bu durumdan üzülüyorlar. Evli ve Öfkeli  30.bölüm final kıyafetleri ise göz kamaştıracak modelleri ve renkleri ile bir defile izlenimi verecek.

Evli ve Öfkeli final kıyafetleri arasında Dilek ve Tarık düğün kıyafetleri çok beğenilecek. Hanımlar birbirinden şık ve göz kamaştıran elbiseleri ile Dilek gelinliği ile Tarık smokin ile ve beyler ise takım elbiseleri ile çok şık ve tarz görünüyorlar.

Evli ve Öfkeli 30. bölüm final elbiseleri arasına Dilek gelinlik özellikle dikkat çekiyor. Dilek straplez kalp yaka gelinliği etek kısımlarında çok hafif bollaşarak aşağıya kadar kat kat şifonlar şeklinde iniyor. Dilek dalgalı doğal saçlarında zarif gelin saçı aksesuarı tercih ediyor.

Evli ve Öfkeli 30. bölüm kıyafetleri arasında Seray elbise ve tulum modelleri bu haftanın en çok dikkat çeken kıyafetleri arasında yerini alıyor. Seray yeşil tulum rengi ve modeli ile sezonun trendleri arasında yer alıyor. Seray siyah yırtmaçlı düğün elbisesi ile şık ve zarif görünüyor.

Evli ve Öfkeli sponsorları denildiğinde  finalde Esra kıyafetleri çok şık görünüyor. Esra gri elbise ve takılar tarzını ortaya koyuyor. Esra yeşil bluz ve jean pantolon kombini koyu yeşil deri ceket ile tamamlayarak kombin böyle yapılır dedi.

Evli ve Öfkeli kıyafetleri denildiğinde elegan, sade ve şık görünen kişi Mine oluyor. Mine kıyafetleri finalde de göz dolduruyor. Mine pudra elbise ile kızkardeşinin düğününde yine zarif  ve şık görünüyor. Mine çizgili bluz ve jean pantolon kombini ise günlük kıyafetlerle de şık olurum diyen Mine’ye ait.

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri denildiğinde Deniz kıyafetleri de dikkat çekiyor ve özellikle genç hanımlar yakından takip ediyor. Deniz gül kurusu elbise ile düğün şıklığında çok hoş görünüyor. Murat kıyafetleri ise erkek modasına yön veriyor. Deri ceket, gömlek ve pantolon modelleri ile yakından takip ediliyor.

Evli ve Öfkeli 30.Bölüm Final 15 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.