Evli ve Öfkeli Dizisi 2. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 2. bölüm dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 2. bölüm dizi kıyafetleri

Başrollerinde Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy,Ayça Erturan ,Serkan Altunorak ve Sarp Akkaya’nın oynadığı Evli ve Öfkeli dizisi Atv’nin pazar akşamları sevilen dizisi olarak şimdiden yerini aldı. Evli ve Öfkeli dizisi kocaları tarafından aldatılan 4 kadının kocalarından intikam almaya çalışırken ayakta kalmaları ve yeni aşklara yelken açmalarını anlatıyor. 4 kadın söz konusu olunca çok şık kıyafetlerde dizide bizleri bekliyor oluyor. Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri tanıtımlarla birlikte dikkatleri çekti. Dizi sponsorları, kıyafet markaları ve dizi kıyafetleri yakından takip edilmeye başlandı.

 

Evli ve Öfkeli kıyafetleri arasında Seray kıyafetleri her daim bakımlı ve şık olmayı seven kadınlara hitap ederken, Mine kıyafetleri şık ama zarif olmak isteyen hanımlara hitap ediyor. Dilek kıyafetleri daha kendi halinde sade günlük şıklığı tercih edenlere hitap ederken Esra kıyafetleri ise rahatlığından asla ödün vermeyen hanımlara hitap ediyor. Erkek modasında rol oynayacak olan Murat kıyafetleri ve Tarık kıyafetleri de dikkatleri çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Evli ve Öfkeli 2. bölüm kıyafetleri de dizi kıyafetleri takipçilerinin dikkatini çekecek şıklıkta kombinlerden oluşuyor. Şık kıyafetler şık aksesuar ve takılarla kombinleniyor.Evli ve Öfkeli 2. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde yakından görmek istiyorsanız galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

11 Ekim Evli ve Öfkeli 2.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.