Evli ve Öfkeli 3. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi 3. bölüm kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi 3. bölüm kıyafetleri

ATV ekranlarında Pazar akşamlarının  sevilen yeni sezon dizisi Evli ve Öfkeli 3. bölümü ile izleyenlerden tam not aldı. Pek çok kişinin beğendiği konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile Evli ve Öfkeli ekranların sevilen dizileri arasında yer alırken dizi kıyafetleri de dikkatlerden kaçmadı.

 

Evli ve Öfkeli kıyafetleri merakla takip edilirken, dizi sponsorları kim, kıyafet markaları ne, hangi ünlü hangi takı markalarını tercih ediyor, gibi sorular sıklıkla sorulan konular arasında yer alıyor. Evli ve Öfkeli 4 güzel kadın ve kıyafetleri açısından oldukça zengin ,ayrıca erkek dizi kıyafetleri de oldukça şık olan Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetleri dizi modası takipçileri tarafından merakla izleniyor.

 

Evli ve Öfkeli 3. bölüm kıyafetleri arasında özellikle Seray kıyafetleri çok dikkat çekti. Sıklıkla kıyafet değiştiren ve şık kombinler yapan Seray kıyafetleri çok beğenildi. Mine ise sade şıklığı ile tarzını ortaya koyarken ,Esra spor ve şık olmanın her haliyle güzel.Dilek ev şıklığını bizlere yansıttı. Murat ve Tarık ise erkek modasına yön veren kıyafetleri ile şıktılar.Sizlerde Evli ve Öfkeli 3. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

18 Ekim Evli ve Öfkeli 3. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.