Evli ve Öfkeli 14. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 14.bölüm dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 14.bölüm dizi kıyafetleri

Pazar akşamlarının eğlenceli dizisi Evli ve Öfkeli 17 Ocak Pazar akşamı 14.bölümü ile ekranlarda izleyenleri ile buluşmayan devam ediyor. Pek çok hanımın yakından takip ettiği Evli ve Öfkeli kıyafetleri ise yazılarımızda sizlerle buluşuyor.

 

Evli Ve Öfkeli 14.bölüm kıyafetleri arasında Mine lacivert palto,Esra gri ve yeşil kazak modelleri,Seray siyah tulum modeli ve Dilek mavi elbisesi ile çok dikkat çekecek.

 

Evli ve Öfkeli dizi sponsorları her hafta Pazar akşamlarının en çok aranan konuları arasında yer alıyor. Ayrıca sadece hanımların değil Murat,Tarık, Cenk ve Cihan kıyafetleri ile de erkek izleyenlerin beğenisini kazanıyor.

 

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri arasında Seray genellikle tulum ,elbise ve kaban modelleri ile beğenileri kazanırken kullandığı çanta modelleri ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor.14.bölümde giydiği siyah simli tulum ve yeşil elbisesi ile çok konuşulacak olan Seray bakımlı ve şık görünmeye devam ediyor.

 

Evli ve Öfkeli dizinin güzeller güzeli polisi  Esra ise spor şıklığından ödün vermiyor. Jean pantolonlarını şık kazak ve gömlek modelleri ile tamamlarken şık mont, deri ceket ve paltoları ile beğenileri toplayarak hanımların tarzında rol oynuyor.

 

Her zaman şık ve zarif olan doktorumuz Mine kıyafetleri sade bir şıklığın nasıl olacağının kanıtı gibi. Mine gri paltosu ve uzun v yaka bluzu ile yine çok beğenilecek.Mine  kıyafetlerini hoş atkılarla tamamlamayı ihmal etmiyor.

 

Ev hanımlığından iş hayatına Seray’ın asistanı olarak geçiş yapan Dilek kıyafetleri ise kilolu hanımlar ip uçları veriyor. Dilek spor yaparak kilolarından kurtulurken aynı zamanda sağlıklık olmanın koşulunu da bizlere hatırlatıyor. Dilek spor kıyafetleri kadar mavi elbisesi Evli ve Öfkeli 14. bölüm kıyafetleri arasında dikkatlerden kaçmayacak.

 

Evli ve Öfkeli 14. Bölüm 17 Ocak Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.