Evli ve Öfkeli 1. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetleri

4 arkadaşın tek ortak yanlarının aynı mahallede büyümek olduğunu sanmalarının aslında bir yanılgı olduğunu en büyük ortak yanlarının kocaları tarafından aldatılmak olduğu anlamaları ve kocalarından intikam almalarını konu alan Evli ve Öfkeli dizisi ATV ekranlarında bu akşam başlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de dikkatlerden kaçmayan dizi şimdiden aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Evli ve Öfkeli 1. bölüm kıyafetleri ,izleyenlerin dikkatini çeken kombinlerler çek beğenildi. Özellikle Birce Akalay’ın kabarık dantel askılı gelinliği çok beğenildi. Birce Akalay/Esra düğününde arkadaşları ile birlikte çok şık görünüyorlar.Ebru Cündübeyoğlu/Seray tek omuz uzun siyah elbisesi ile Ayça Erturan /Dilek uzun kırmızı elbisesi ile ve Yıldız Çağrı Atiksoy ise diz altı pudra elbisesi ile çok güzel görünüyorlar.

 

Evli ve Öfkeli kıyafetleri günlük şıklıkta farklı tarz ve stil sahibi hanınmlara ve özel günlerde ne giyeceğim diyen bayanlara hitap edecek olan kıyafetleri ile yakından izlenecek oaln dizilerden birisi. Bunun yanında erkek modasına da yön verecek olan dizi özellikle Sarp Akkaya /Murat kıyafetleri ile beğenileri toplayacaktır.Sizlerde Evli ve Öfkeli 1. bölüm kıyafetleri ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

4 Ekim Evli ve Öfkeli 1. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.