Erkenci Kuş 28.Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 27.bölüm kıyafetleri

Star Tv ekranlarında her hafta eğlenceli bölümleri ile izleyenleriyle buluşan ve büyük beğeni kazanan , başrollerinde Can Yaman ( Can ) ile Demet Özdemir ( Sanem )’ in yer aldığı yeni dizi Erkenci Kuş kıyafetleri ile de  büyük beğeni kazanarak dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Cumartesi akşamı izleyenleri ile buluşan ve beğeni ile takip edilen  olan Erkenci Kuş dizisinde giyilen kıyafetlerin marka ve detaylarını bizlerde sizlerle yazımızın devamında yer alan ve sürekli güncelllenen foto galerimizde buluşturmaya devam ediyoruz.

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri hanımlardan tam not alacak olan kıyafetler kadar özellikle Can kıyafetleri ile de beylerden tam not alıyor. Can farklı tarzı ile beylerin dikkatini çekerek sezonun hitleri arasında yer alıyor ve çok yakından takip ediliyor. Özellikle takı ve aksesuarları çok beğeniliyor.

Ayrıca Emre kıyafetleri de dikkat çekti.Emre kusursuz takım şıklığı ile olduğu kadar ,Osman spor şıklığı ile kıyafet kombinleri ile beğenileri kazanırken; Erkenci Kuş styling Ceycey kıyafetleri de hatırı sayılır beğeni ve takip ile ilgileri çekiyorlar.

Erkenci Kuş sponsorları sadece Demet Özdemir Sanem kıyafetleri ve Can Yaman Can kıyafetleri ile değil diğer oyuncuların kıyafetleri ile de beğenileri kazanacak ve yakın takip ediliyor.. Özellikle Leyla kıyafetleri, Ayhan kıyafetleri, Aylin kıyafetleri, Deren kıyafetleri ve Emre kıyafetleri dikkatleri çekiyor. Yeni bölüm kıyafetleri adeta bir görsel şölen olarak izleyici ile buluşmaya devam ederken foto galerimizde de siz okurlarımızla buluşuyor.

Erkenci Kuş 28.Bölüm 2 Şubat Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.