Elimi Bırakma 24.Bölüm Kıyafetleri

Elimi Bırakma 24.bölüm kıyafetleri

Sezonun en trendlerini ekranlara taşıyan dizi kıyafetleri her hafta izleyenlerden ve dizi modası takipçilerinden tam not alırken, bu dizilerden ilk sıralarda yer alan ve hem erkek hem bayan modasında çok beğeni kazanan Elimi Bırakma dizisi kıyafetleri de çok yakından takip ediliyor. Özellikle Feride kıyafetleri tesettürlü hanımların kıyafet kombinlerinde etkili oluyor.

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları izleyici ile buluşan ve gerek oyuncu kadrosu , gerek konusu ile dikkat çeken Elimi Bırakma dizisi kıyafet markaları çok yakından takip edilimeye devam ediyor.Dizide giyilen kıyafetlerin detayları markaları ile birlikte sizlerle yazımızın devamına yer alan foto galerimizde buluşuyor.

Elimi Bırakma kıyafetleri özellikle genç hanımların yakın takibinde yer alan olan Alina Boz ( Azra ) kıyafetleri çok beğeniliyor. Günlük şıklık konusunda rahatlığı da tercih eden genç hanımlar Azra’nın tarzından yararlanıyorlar. Melis kıyafetleri ve Cansu kıyafetleri  de genç hanımlardan tam not alıyorlar .Dolunay Soysert ( Sumru ) , Serap kıyafetleri, Hülya kıyafetleri ve tabi ki Feride Hanım yani Şeker Teyze kıyafetleri de  orta yaş hanımlardan tam not almaya devam ediyor.

Elimi Bırakma dizi kıyafetleri tabi ki sadece hanımların değil beylerinde beğenisini kazanarak yakından takip ediliyor.Özellikle Alp Navruz Cenk kıyafetleri çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Cenk takım, tişört pantolon,gömlek,triko, takım, kaban, palto  ve aksesuarları yakın takipte yer alıyor.

Elimi Bırakma  styling olarak çok beğenilen diziler arasında ilk sıralarda yer alırken, dizide yer alan diğer karekterlerin kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Özellikle beylerden  Kadir kıyafetleri, Arda kıyafetleri ve Azmi kıyafetleri de beğenileri toplamaya devam ediyor.

Elimi Bırakma 24.Bölüm 13 Ocak Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.