Elimi Bırakma 19.Bölüm Kıyafetleri

Elimi Bırakma 19.bölüm kıyafetleri

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları izleyici ile buluşan ve gerek oyuncu kadrosu , gerek konusu ile dikkat çeken Elimi Bırakma dizisi kıyafetleri ile de büyük beğeni kazanmaya devam ederken dizide giyilen kıyafetler detayları ve markaları ile birlikte sizlerle yazımızın devamına yer alan foto galerimizde buluşuyor.

Elimi Bırakma kıyafetleri özellikle genç hanımların yakın takibinde yer alacak olan Alina Boz ( Azra ) kıyafetleri ve Cemre Gümeli ( Cansu) kıyafetleri ile çok beğeniliyor , Dolunay Soysert ( Sumru ) , Serap kıyafetleri, Hülya kıyafetleri ve tabi ki Feride Hanım yani Şeker Teyze kıyafetleri de  orta yaş hanımlardan tam not almaya devam ediyor.

Elimi Bırakma dizi kıyafetleri tabi ki sadece hanımların değil beylerinde beğenisini kazanarak yakından takip edilecek, özellikle Alp Navruz Cenk kıyafetleri çok beğenildi ve yakından takip ediliyor. Cenk takım, tişört pantolon,gömlek ve aksesuarları yakın takipte yer alırken Tarık kıyafetleri ile Kadir kıyafetleri de beğenileri toplamaya devam ediyor.

Elimi Bırakma 19.Bölüm 2 Aralık Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.