Dolunay 9.Bölüm Kıyafetleri


Dolunay 9.bölüm kıyafetleri

Ferit ve Nazlı aşkında ilerlemeler sürerken Dolunay dizi kıyafetleri şık kombinleri ile göz kamaştırıyor.

Dolunay Nazlı kıyafetleri 9. bölümde her zaman ki tarzından biraz farklılık gösteriyor. Nazlı siyah elbisesini şık siyah ceket ile kombinlerken, siyah şifon elbisesi ve desenli beyaz elbisesi ile çok hoş görünüyor. Nazlı kolye modelleri ise hanımlardan tam not alacak modellerden oluşuyor.

Dolunay kıyafetleri bayan dizi kıyafetlerinde Nazlı kıyafet kombinleri kadar Asuman kıyafetleri ile de beğenileri kazanıyor. Ayrıca Demet kıyafetleri şık modelleri ile çok beğenilirken; Fatoş kıyafet markaları neler diye merakla takip ediliyor.

Dolunay Alya kıyafetleri farklı tarzı ile genç hanımların dikkatini çekerken, Alya kıyafet markaları yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Alya bluz, tişört, ceket, elbise, şort ve ayakkabı modelleri ile birlikte takı model ve markaları da ilgileri çekiyor.

Dolunay sponsorları kimler sorusuna takılan isimler arasında Ferit kıyafetleri kadar Engin kıyafet markaları ve Deniz kıyafet kombinleri de yer alıyor. Ferit hem klasik hem spor şıklık içinde tüm dikkatleri çekerken; Engin ofis şıklığında spor şıklık tercih ediyor. Deniz ise farklı ve rahat tarzı ile genç beylerin yakın takibinde yer alıyor.

Dolunay 9.Bölüm 29 Ağustos Kıyafetleri Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.